Ober Clinic

ul. Chałubińskiego 8, Warszawa

Badanie markerów nowotworowych dla mężczyzn (69,99 zł) lub kobiet (79,99 zł) w Ober Clinic (do -42%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badania markerów nowotworowych pokazują ryzyko zachorowania, wykrywają już powstałe nowotwory i pomagają w dalszej diagnostyce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Badanie markerów nowotworowych:

  • 69,99 zł zamiast 120 zł za badanie dla mężczyzn (CEA, PSA, CA 19-9),
  • 79,99 zł zamiast 135 zł za badanie dla kobiet (CA 125, CA 15-3, CA 19-9).

Badanie markerów nowotworowych to kontrola stanu specyficznych substancji zawartych we krwi, moczu lub tkankach badanego. Ich rodzaj oraz stężenie pomaga określić ryzyko zachorowania na nowotwór bądź zdiagnozować jego obecność w organizmie, prognozować jego rozwinięcie i przewidywać skutki terapii. Podczas wizyty można zbadać następujące markery:

  • CEA – nowotwór jelita grubego, nowotwór wątrobowo-komórkowy, nowotwór trzustki, nowotwór żołądka, nowotwór płuca, nowotwór sutka, nowotwór rdzeniasty tarczycy, nowotwór szyjki macicy, nowotwór prostaty i nowotwór pęcherza moczowego
  • PSA (całkowite) – nowotwór gruczołu krokowego
  • CA 19-9 – nowotwory trzustki i dróg żółciowych i raka jelita
  • CA 15.3 – nowotwór sutka
  • CA 125 – nowotwór jajnika

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 830 71 71 lub 515 331 188 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ober Clinic

Zlokalizowana w samym sercu stolicy prywatna klinika specjalistyczna z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem oferuje pacjentom szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Dermatologia, proktologia i urologia to dziedziny, w których wyspecjalizowała się Ober Clinic. Niemniej jednak przyjmują tutaj także ortopedzi czy chirurdzy. Specjaliści stosują skuteczne metody leczenia, dzięki którym pacjent nie wymaga hospitalizacji i długotrwałego wyłączenia z aktywności życia codziennego.