Brak nowych powiadomień

Norel

Lubczykowa 30, Gdańsk

250 zł na groupon wart 1000 zł na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego z firmą Norel z Gdańska

Oferta ograniczona czasowo!
Do -75%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Montaż monitoringu zwiększa bezpieczeństwo otoczenia; kamery Full HD rejestrują każdy szczegół, również w nocy

W skrócie

Oferta

  • 250 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na wykonanie systemu monitoringu z kamerami w jakości Full HD lub wyższej.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony na 2 różne instalacje w różnych lokalizacjach. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Grouponów nie można łączyć. Na system monitoringu musi składać się zestaw z co najmniej 1 kamery w rozdzielczości przynajmniej FullHD z adapterem montażowym, urządzenie rejestrujące z dyskiem twardym, zasilacz 12 V lub switch POE, okablowanie i materiały montażowe. Koszt systemu nie może być niższy niż 2300 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. Pomiar, projekt, koszt materiałów, dojazd oraz montaż na terenie Trójmiasta są wliczone w cenę. Na system monitoringu jest udzielana gwarancja na 24 miesiące.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 660 880 z podaniem kodu grouponu w celu umówienia wizyty przedstawiciela.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Norel

Oferta firmy NOREL skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych, jak i firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach służących wzrostowi komfortu i bezpieczeństwa w domu i w pracy. W zakresie działalności ma usługi montażu, serwisu i konserwacji systemów zabezpieczeń i przeciwpożarowych, DSO, sieci LAN, nagłośnienia, sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i wiele innych. Klientom proponuje ofertę pełną, od przygotowania dokumentacji projektowej, poprzez okablowanie, montaż i uruchomienie urządzeń, pomiary parametrów sprzętu i sieci, aż po dokumentację powykonawczą uzupełnioną o niezbędne protokoły odbiorowe. Posiada niezbędne wyposażenie i uprawnienia do wykonywanych prac. Legitymuje się również koncesją MSWiA w zakresie ochrony technicznej. Na wszystkie systemy daje co najmniej 24 miesiące gwarancji.

Norel

Projektowanie wnętrz, Profesjonalny organizator