Brak nowych powiadomień

Norel

250 zł na groupon wart 1000 zł na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego z firmą Norel z Gdańska

Oferta niedługo się kończy!
Do -75%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Montaż monitoringu zwiększa bezpieczeństwo otoczenia; kamery Full HD rejestrują każdy szczegół, również w nocy

W skrócie

Oferta

  • 250 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na wykonanie systemu monitoringu z kamerami w jakości Full HD lub wyższej.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony na 2 różne instalacje w różnych lokalizacjach. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Grouponów nie można łączyć. Na system monitoringu musi składać się zestaw z co najmniej 1 kamery w rozdzielczości przynajmniej FullHD z adapterem montażowym, urządzenie rejestrujące z dyskiem twardym, zasilacz 12 V lub switch POE, okablowanie i materiały montażowe. Koszt systemu nie może być niższy niż 2300 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. Pomiar, projekt, koszt materiałów, dojazd oraz montaż na terenie Trójmiasta są wliczone w cenę. Na system monitoringu jest udzielana gwarancja na 24 miesiące.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 660 880 z podaniem kodu grouponu w celu umówienia wizyty przedstawiciela.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Norel

Oferta firmy NOREL skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych, jak i firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach służących wzrostowi komfortu i bezpieczeństwa w domu i w pracy. W zakresie działalności ma usługi montażu, serwisu i konserwacji systemów zabezpieczeń i przeciwpożarowych, DSO, sieci LAN, nagłośnienia, sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i wiele innych. Klientom proponuje ofertę pełną, od przygotowania dokumentacji projektowej, poprzez okablowanie, montaż i uruchomienie urządzeń, pomiary parametrów sprzętu i sieci, aż po dokumentację powykonawczą uzupełnioną o niezbędne protokoły odbiorowe. Posiada niezbędne wyposażenie i uprawnienia do wykonywanych prac. Legitymuje się również koncesją MSWiA w zakresie ochrony technicznej. Na wszystkie systemy daje co najmniej 24 miesiące gwarancji.

Norel

Projektowanie wnętrz, Profesjonalny organizator
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.