Najlepsze z Groupon

Indeco

3 lokalizacji

Wykonanie dużej szafy w Indeco® – 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł i więcej opcji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór materiałów wykończeniowych. Dodatkowo pomiar, kosztorys, projekt i dojazd do 50 km w cenie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

Indeco®
Właścicielem marki Indeco® Wybrzeże (oraz Szafy na Miarę) jest założony w 1999 roku Propłyt. Specjaliści wykonują dla swych klientów szafy lub garderoby, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale także czynią wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór dostępnych materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawiają, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu.

Warto również dodać, że trwałość drzwi przesuwanych oferowanych przez firmę jest potwierdzona przez laboratorium badawcze Indeco®, a klienci na systemy jezdne dostają aż pięć lat gwarancji.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Grouponów nie można łączyć. Szafa musi posiadać co najmniej 2 pary drzwi i wnętrze podzielone na co najmniej 2 części. Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. Pomiar, projekt, koszt materiałów i dojazd do klienta na terenie Trójmiasta i w promieniu 50 km od siedziby firmy w cenie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon.  Po zakupie należy dokonać szacunkowej wyceny na stronie www.indecowybrzeze.pl dodając wybrane wnętrze do wybranych drzwi wypełniając formularz z numerem groupona.
Konieczna rezerwacja tel. 507 285 285 z podaniem kodu grouponu w celu umówienia wizyty projektanta. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Indeco