Brak nowych powiadomień

Hawajska 15, Warszawa

Wybrany 60-minutowy masaż od 59,99 zł w Salonie Nefryt (do -56%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -55%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany masaż rozluźni mięśnie, poprawi krążenie oraz pozwoli na odpoczynek od codzienności; 2 lub 3 sesje przedłużą efekty

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrany 60-minutowy masaż:

  • 59,99 zł zamiast 120 zł za 1 masaż,
  • 109,99 zł zamiast 240 zł za 2 masaże,
  • 159,99 zł zamiast 360 zł za 3 masaże.

Masaże do wyboru:

  • klasyczny: odpręża i regeneruje mięśnie, poprawia ukrwienie, zwiększa sprawność, zapobiega chorobom ortopedycznym i neurologicznym
  • relaksacyjny: przywraca prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi, redukuje stres, wycisza organizm
  • sportowy: pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach - dotyczy wybranych części ciała.
  • masaż + bańka chińska na wybrane części ciała: bańki chińskie stosuje się leczniczo przy przeziębieniach i bólach głowy (migreny), masaż bańkami spala tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, modeluje sylwetkę, poprawia krążenie limfy stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, odpręża mięśnie, uśmierza ból)
  • relaksacyjny + aromaterapia: olejki eteryczne i inne substancje zapachowe korzystnie wpływają na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie
  • modelujący + antycellulitowy: intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych - dotyczy wybranych części ciała
  • drenaż limfatyczny: usprawnia przepływ limfy, rozluźnia mięśnie oraz likwiduje obrzęki - dotyczy wybranych części ciała Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podczas rezerwacji należy zadeklarować czy masaż ma być wykonywany przez mężczyznę czy kobietę. Podczas jednej wizyty dostępny jest jeden typ masażu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 828 15 06 lub 507 191 309 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania wizyty z 24 godz. wyprzedzeniem kupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Nefryt

Kompleksowa oferta firmy jest przygotowana z myślą zarówno o klientach z dolegliwościami niekorzystnie wpływającymi na codzienne funkcjonowanie i tych, którzy systematycznie dbają o zdrowie oraz urodę. Domeną tego miejsca jest wysoka jakość usług, precyzja i doświadczenie pracujących tu specjalistów oraz indywidualne podejście do klientów.

Oferta Nefrytu stale się poszerza o nowe propozycje związane z leczeniem dolegliwości bólowych oraz poprawą samopoczucia i komfortu życia: masaż ciepłym miodem, porady dietetyczne czy zabiegi kosmetyczne. Można tu również skorzystać z zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpływających na wygląd skóry i ciała.

Nefryt

Masaż, Masaż całego ciała