Muzeum Fabryka Wódki

Fabryczna 13, Kraków

Zwiedzanie muzeum z przewodnikiem oraz degustacją dla 1-2 osób w Muzeum Fabryka Wódki (do -25%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by poszerzyć swoją wiedzę, poznać smaki i uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu pełnym mitów i lokalnych tradycji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: bilet wstępu do muzeum
 • opcjonalne: degustacja, przewodnik
 • godziny otwarcia
  • poniedziałek: nieczynne
  • wtorek-niedziela: 11-19
 • godziny wstępu z przewodnikiem: piątki: 17:30 oraz 19:00 soboty: 16:00, 17:30 oraz 19:00
 • w marcu i kwietniu nie będzie możliwości wejścia w sobotę o 19:00
 • na miejscu istnieje możliwość fotografowania/filmowania
 • więcej informacji na temat wystawy na stronie www.muzeumfabrykawodki.pl

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed dokonaniem zakupu nalezy zapoznac się z regulaminem dostępnym na stronie: https://bilety.muzeumfabrykawodki.pl/index/regulamin.html. Przed wizytą należy zapoznać się z kalendarzem dostępnych terminów, sugerowana wcześniejsza rezerwacja. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Muzeum Fabryka Wódki

Nietypowe muzeum mieści się w zabytkowym budynku po dawnej Wytwórni Wódek wybudowanej w latach 30. i późniejszej Destylarni Polmos. Na zwiedzających czeka niemal 1100 m kw. przestrzeni, którą poznawać można samodzielnie lub u boku przewodnika. Znajduje się tu siedem galerii tematycznych, które pozwalają zapoznać się z tajemnicami produkcji za pośrednictwem eksponatów i multimediów. Rozmaite ścieżki tematyczne umożliwiają wybór ciekawostek, które są najbardziej interesujące dla gości muzeum. Wśród galerii tematycznych wymienić można m.in.tę, która zaznajamia ze średniowieczną aparaturą do destylacji czy pokazuje rolniczą gorzelnię parową przedstawiającą kompletny ciąg technologiczny. Zwiedzanie kończy degustacja, a na Gości czek menu degustacyjne oparte na alkoholach związanych z Polmosem.