zamknij
Multikino

ul. Świętokrzyska 31/33a lok.2, Warszawa

Makijaż permamentny: kreska górna lub dolna (89 zł), kontur ust (149 zł) w Mrs.BeautyExpert

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny brwi pozwoli cieszyć się pełnymi, wyrazistymi brwiami oraz ustami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzynahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 18, 2021
Pełny profesjonalizm. Usluga na najwyzszym poziomie, w pozytywnej atmosferze. Przemila osoba, chetna, by wyjasnic krok po kroku etapy laminacji. Odpowiada na wszelkie pytania. Wykazuje troskę o klienta. Udziela wszelkich informacji. Polecam w 100%
I
Izabela
2 Oceny1 reviews
lipiec 2, 2021
Przyjemna wizyta i bardzo dobry rezultat. Polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: ombre (brwi)
  • korektę należy wykonać okolo 4-6 tygodni od zabiegu

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 611 444. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.- pt. 9:00-21:00, sob. 9:00-16-00 Znieczulenie płatne dodatkowo: kreska zagęszczająca w linii rzęs - dopłata 15 zł, kontur ust- dopłata 20 zł. . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mrs. BeautyExpert

Położony przy ulicy Świętokrzyskiej gabinet, oferuje swoim klientom usługi z zakresu stylizacji brwi, rzęs oraz ust. W Mrs. BeautyExpert można bowiem skorzystać z zabiegu laminacji brwi, farbowania rzęs czy też makijażu permamentnego ust. Warto dodać, iż salon wykonuje usługę permamentnych piegów.