Brak nowych powiadomień

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bravo-Delta

Szkolenie z lotem widokowym motolotnią (149,99 zł) i filmowaniem (199,99 zł) oraz więcej w Ośrodku Bravo-Delta

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj teraz lub później

Wyróżniki

Okazja do podziwiania zapierającej dech w piersiach panoramy, a także wyzwolenia porządnej dawki adrenaliny

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 149,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią dla 1 osoby (10 minut),
  • 199,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią + filmowanie lotu dla 1 osoby (10 minut),
  • 199,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią dla 1 osoby (20 minut),
  • 239,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią + filmowanie lotu dla 1 osoby (20 minut),
  • 299,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią dla 2 osób (po 10 minut na osobę),
  • 389,99 zł za szkolenie i lot widokowy motolotnią + filmowanie lotu dla 2 osób (po 10 minut na osobę).

Loty odbywają się motolotnią, w tandemie z instruktorem. Po wyłączeniu silnika w powietrzu motolotnia leci lotem szybującym. Zazwyczaj loty wykonuje się na wysokościach od 300 do 600 m, osiągając prędkości 80-100km/h. Na pokładzie łączność między pilotem a uczestnikiem lotu zapewnia intercom, zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Po konsultacji z pasażerem możliwe akrobacje w powietrzu.

Warunki

Groupon ważny przez 7 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Sezon lotów trwa od 31.03 do 01.11.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika to 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku klientów, którzy dokonali zakupu grouponu, ale nie zdążyli go zrealizować z powodu zakończenia sezony, istnieje możliwość zapisu na inny, dogodny termin (w sezonie). W tym celu, należy skontaktować się z usługodawcą i dokonać rezerwacji z podaniem kodu zabezpieczającego groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Konieczne potwierdzenie lotu w dniu rezerwacji: tel. 603 657 186.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bravo-Delta

Kielecka firma oferuje swoim klientom podniebną przygodę motolotnią. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, prowadzone są bez doświadczonego instruktora, który z przyjemnością zapozna uczestników z zasadami bezpieczeństwa i aspektami technicznymi pojazdu.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bravo-Delta

Zajęcia, Kurs pilotażu, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.