Morski Salon Relaksu & Urody

Morska 153, Gdynia

Do 42% zniżki na Masaż - Całe ciało w Morski Salon Relaksu & Urody

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż miodem lub czekoladą ma działanie modelujaco-antycellulitowe i stanowi dobry sposób na rozluźnienie spiętych mięśni

O tej ofercie

Szczegóły:
  • czas trwania: 30 minut

  • w ofercie: masaż miodem lub czekoladą
  • Oferta dla osób pełnoletnich.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 735 533. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Morski Salon Relaksu & Urody

Zlokalizowany w Gdyni salon stworzony został dla osób, które chcą poczuć się pięknie i wyjątkowo. Goście traktowani są tu indywidualnie, a zabiegi dobierane są w zależności od potrzeb i preferencji. Na miejscu można kompleksowo zadbać zarówno o cerę i skórę głowy (mezoterapia), dłonie (spa dłoni), jak i całe ciało (elektrostymulacja, zabiegi wyszczuplające i borowinowe, depilacja, peeling oczyszczający, masaż, body detox). Uzupełnieniem oferty są: przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi dedykowane kobietom w ciąży i młodym mamom.