Moja Klinika – medycyna estetyczna kosmetologia

Ul. Północna 22, Banino

Zabiegi na twarz: peeling kawitacyjny, sonoforeza z ampułką za 39,99 zł i więcej opcji w gabinecie Moja Klinika

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na dogłębne oczyszczenie cery, złuszczenie naskórka, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dorota
4 Oceny3 reviews
lipiec 5, 2021
pełen profesjonalizm
A
Anna
2 Oceny2 reviews
maj 31, 2021
Sympatyczna Pani, wszystko fajnie tłumaczy. Jestem zadowolona z zabiegu, cera super oczyszczona i nawilżona :) Polecam z czystym sumieniem :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba etapów: 1-3
  • rodzaje zabiegów do wyboru:
    • peeling kawitacyjny + sonoforeza + ampułka
    • oczyszczanie wodorowe
    • oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa

Peeling kawitacyjny: metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Sonoforeza zabieg wykorzystujący ultradźwięki określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”. Ultradźwięki poprawiają przepuszczalność błon komórkowych, ułatwiają substancjom odżywczym zawartym w preparatach kosmetycznych przeniknięcie w głębokie warstwy skóry oraz korzystnie wpływają na przepływ limfy i metabolizm komórek.

Oczyszczanie wodorowe: przeznaczony do każdego typu cery zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na dokładne oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Infuzja tlenowa: zabieg wykorzystujący technologię tlenu hiperbarycznego (tlenu pod ciśnieniem). Jej zastosowanie pozwala dostarczyć w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z indywidualnie dobranego serum.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 766 454. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Moja Klinika – medycyna estetyczna kosmetologia

Zlokalizowany w miejscowości Banino na Kaszubach salon kosmetyczny to miejsce, w którym można zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Moja Klinika specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. W ofercie dostępne są zabiegi na twarz (np. oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, sonoforeza, biorewitalizacja), redukcja blizn i rozstępów, henna brwi i rzęs, depilacja woskiem. Na miejscu klienci mogą oddać się również relaksującym masażom.