MMA & Performance Alan Langer

30B Katowicka, Świętochłowice

Do 40% zniżki na Sztuki walki/Karate/MMA - Zajęcia w MMA & Performance Alan Langer

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Innowacyjna metoda treningowa opracowana przez Alana Langera - doktoranta AWF Katowice zajmującego się tematyka wykorzystania VR w sporcie.

O tej ofercie

Trening indywidulany z wykorzystaniem Wirtualnej Rzeczywistości (VR) dla dzieci i dorosłych

Trening indywidualny przeznaczony jest dla osób w każdym wieku bez względu na stopień wytrenowania.

Podczas zajęć wykorzystana jest nowoczesna technologia wirtualnej rzeczywistości (VR). Trening VR to doskonały zamiennik standardowego treningu gdyż podczas grania poprawiamy swoją kondycję fizyczną, jak również zwiększamy ogólną sprawność fizyczną Z powodzeniem sprawdzą się dla każdego, bez względu na stopień wytrenowania i wieku.

Trening VR w dużym stopniu skupia się na poprawie koordynacyjnych zdolności motorycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej aplikacji treningowej możemy testować, kształtować i monitorować postępy rozwoju czasu reakcji, orientacji w czasie i przestrzeni, rytmizacji, zdolności łączenia ruchów czy dostosowania motorycznego.

Warunki

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Wymagane jest odpowiednie ubranie. Na miejscu należy pojawić się z min. 15 -minutowym wyprzedzeniem. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica . Wymagany jest strój do ćwiczeń. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po upływie pierwszej godziny obowiązują normalne stawki, zgodnie z cennikiem. Wymagane jest odpowiednie obuwie. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 90 dni od daty aktywacji. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 781 764 708 .

MMA & Performance Alan Langer

MMA & Performance

Jesteśmy kameralnym studiem treningowym stawiającym na pierwszym miejscu jakość i innowacyjność naszych usług! Oferujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie sportowym.

Jako pierwsi w Polsce stosujemy trening w wirtualnej rzeczywistości bazujący na autorskich programach treningowych testowanych przez czołowych sportowców. Wykorzystujemy wiedzę naukową oraz specjalny sprzęt badawczy dzięki którym monitorujemy postępy naszych podopiecznych, dostosowując plan treningowy i dietetyczny indywidualnie pod potrzeby klienta.

Zadbamy również o odnowę biologiczna, gdyż oferujemy zabiegi masażu, fizjoterapii, saunę.