zamknij
Multikino

Krzemieniecka 46c, Wrocław

Do 20% zniżki na Reifen/Reifenwechsel/-ersatz w MKM serwis

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 03:33:36
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wymiana kół lub opon zwiększa bezpieczeństwo jazdy oraz jej komfort, a wyważanie zmniejsza koszty eksploatacji elementów zawieszenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotr
2 Oceny2 reviews
grudzień 15, 2021
Strasznie długo wykonywana usługa.
W
Wojciech
1 Oceny1 reviews
grudzień 3, 2021
Solidnie, bez opóźnień. Warto skorzystać!
A
Arturtop reviewer
9 Oceny8 reviews
listopad 23, 2021
Informacja dla potencjalnych klientów firmy MKM ul. Krzemieniecka, którzy posiadają w kołach czujniki ciśnienia. Mimo tego, iż na stronie widnieje informacja, że istnieje dopłata za takie koła 15pln za komplet, to pan kierownik warsztatu zażądał 30 pln , twierdząc, że komplet to 2 koła, a nie 4. Z pewnością to moja ostatnia wizyta w tym warsztacie. Ja nie polecam.
A
Andrzejhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 23, 2021
Kontakt i umawianie bardzo dobre. Początki dobre, propozycja poczekania w biurze , gdzie ciepło i schludnie, ale czas się dłużył . Wymiana opon 1,5 godziny , chyba rekord świata. Najgorsze ,że nikt nie informował , że coś nie tak, jakieś problemy. Te dwie gwiazdki za wcześniejszy kontakt i cenę. Ogólnie to wolałbym pójść gdzieś indziej zapłacić normalną cenę i miałbym to w normalnym czasie.
P
Pawel
1 Oceny1 reviews
listopad 22, 2021
Rewelacja, ekipa dynamiczna i pomocna. Serdecznie polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 19, 2021
Są ok.
S
Szymon
3 Oceny1 reviews
listopad 12, 2021
Polecam
P
Piotr
4 Oceny2 reviews
październik 25, 2021
Wszystko w porządku. Polecam !
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • wymiana kół
    • wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych + wyważenie

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 12-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 057 222. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie dotyczy samochodów dostawczych. W przypadku samochodów z czujnikami ciśnienia w kole obowiązuje dopłata 15 zł/ komplet. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MKM Serwis

Położony na terenie Wrocławia serwis specjalizuje się w usługach zakresu klimatyzacji oraz mechaniki samochodowej. Doświadczeni specjaliści MKM Serwis pracują z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi oraz sprzętu. Dodatkowo w warsztacie można dokonać sezonowej wymiany opon, wykonać diagnostykę komputerową lub dowolną naprawę mechaniczną.