MKM Serwis

Krzemieniecka 46c, Wrocław

Klimatyzacja: ozonowanie (24,99 zł) lub serwis z uzupełnieniem czynnika (od 69,99 zł) w MKM Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi mogą pozytywnie wpłynąć na komfort podróżowania i zadbać o czystsze powietrze w samochodzie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Artur
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 22, 2021
Nie polecam tego miejsca! Warsztat prowadzony przez ukraińców. Przyjechałem na prostą usługę dobicia klimatyzacji. Panowie mieli problem w zlokalizowaniu zaworu. Zabrali się do tego w 3 osoby, gdy chciałem tylko popatrzeć jak to wykonują natychmiast zostałem wyproszony z warsztatu bez uzasadnionego powodu... Rozmawiają miedzy sobą w swoim języku, przez co nawet nie wiadomo czy jest wszystko ok z autem. Wydruk z maszyny oczywiście też w obcym języku. Z pewnością nie wrócę tutaj.
P
Piotr
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
grudzień 15, 2021
Strasznie długo wykonywana usługa.
J
Jakub
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 3, 2021
Wymiana oleju i filtra paliwa, bez długiego czasu oczekiwania. Szybko i od ręki. Polecam.
W
Wojciech
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 3, 2021
Solidnie, bez opóźnień. Warto skorzystać!
A
Artur
9 Oceny8 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 23, 2021
Informacja dla potencjalnych klientów firmy MKM ul. Krzemieniecka, którzy posiadają w kołach czujniki ciśnienia. Mimo tego, iż na stronie widnieje informacja, że istnieje dopłata za takie koła 15pln za komplet, to pan kierownik warsztatu zażądał 30 pln , twierdząc, że komplet to 2 koła, a nie 4. Z pewnością to moja ostatnia wizyta w tym warsztacie. Ja nie polecam.
A
Andrzej
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 23, 2021
Kontakt i umawianie bardzo dobre. Początki dobre, propozycja poczekania w biurze , gdzie ciepło i schludnie, ale czas się dłużył . Wymiana opon 1,5 godziny , chyba rekord świata. Najgorsze ,że nikt nie informował , że coś nie tak, jakieś problemy. Te dwie gwiazdki za wcześniejszy kontakt i cenę. Ogólnie to wolałbym pójść gdzieś indziej zapłacić normalną cenę i miałbym to w normalnym czasie.
P
Pawel
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 22, 2021
Rewelacja, ekipa dynamiczna i pomocna. Serdecznie polecam.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2021
Są ok.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj czynnika: R134a

 • serwis klimatyzacji obejmuje:

  • sprawdzenie sprężarki, kompresora,
  • sprawdzenie skuteczności chłodzenia układu,
  • sprawdzenie poziomu ilości czynnika chłodzącego oraz oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
  • uzupełnienie oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • sprawdzenie skraplacza,

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 057 222. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Każde dodatkowe 100 g czynnika to płatne dodatkowo 30 zł. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MKM Serwis

Położony na terenie Wrocławia serwis specjalizuje się w usługach zakresu klimatyzacji oraz mechaniki samochodowej. Doświadczeni specjaliści MKM Serwis pracują z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi oraz sprzętu. Dodatkowo w warsztacie można dokonać sezonowej wymiany opon, wykonać diagnostykę komputerową lub dowolną naprawę mechaniczną.