zamknij
Do 20% zniżki w aplikacji i 5% zniżki na stronie na oferty Twoje miasto z kodem APKA. Dziś koniec.

Krzemieniecka 46c, Wrocław

Klimatyzacja: ozonowanie (24,99 zł) lub serwis z uzupełnieniem czynnika (od 69,99 zł) w MKM Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi mogą pozytywnie wpłynąć na komfort podróżowania i zadbać o czystsze powietrze w samochodzie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
W
wojciech
2 Oceny2 reviews
październik 8, 2021
Szybko,sprawnie.Miła obsługa.Polecam!!!!
A
Agnieszka
2 Oceny1 reviews
październik 6, 2021
Polecam
K
Krzysztof
2 Oceny1 reviews
wrzesień 12, 2021
Super obsługa,polecam ten warsztat na 100% pełna satysfakcja.
S
Sławomir
6 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wizytą w tym warsztacie. Na miejscu zastałem miłą i fachową obsługę. W moim przypadku usługa dotyczyła akurat wymiany opon, która została wykonana bardzo starannie i czysto. Po wymianie ogumienia dodatkowo felgi zostały umyte. Panowie chętnie odpowiedzieli mi na wszystkie zadane pytania dotyczące auta. Wszystkim polecam ten warsztat. Sam w razie potrzeby chętnie tam wrócę.
P
Patryk
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Polecam, miła i uprzejma obsługa.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj czynnika: R134a

 • serwis klimatyzacji obejmuje:

  • sprawdzenie sprężarki, kompresora,
  • sprawdzenie skuteczności chłodzenia układu,
  • sprawdzenie poziomu ilości czynnika chłodzącego oraz oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
  • uzupełnienie oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • sprawdzenie skraplacza,

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 057 222. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Każde dodatkowe 100 g czynnika to płatne dodatkowo 30 zł. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MKM Serwis

Położony na terenie Wrocławia serwis specjalizuje się w usługach zakresu klimatyzacji oraz mechaniki samochodowej. Doświadczeni specjaliści MKM Serwis pracują z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi oraz sprzętu. Dodatkowo w warsztacie można dokonać sezonowej wymiany opon, wykonać diagnostykę komputerową lub dowolną naprawę mechaniczną.