zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

MK Bowling Warszawa

ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Warszawa

Galeria Młociny: godzina gry w kręgle w MK Bowling (do -49%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra w kręgle to pomysł na spędzenie czasu z bliskimi i znajomymi

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • obuwie w cenie
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6 osób

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 800 556. . Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 30/09/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

MK Bowling Warszawa

Gra w kręgle to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Jest to też sposób na aktywny wypoczynek po pracy. To także okazja, by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji.

Warszawska kręgielnia, położona w Galerii Młociny, dysponuje 12 torami do gry. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Oprócz bowlingu, na gości czekają także profesjonalne stoły do gry w bilard, strefa gier, symulatory VR oraz serwowane na miejscu, liczne napoje oraz pizze.