MK Bowling Katowice

Galeria Libero (poziom 2) ul. Tadeusza Kościuszki 229, Katowice

Walentynki: Godzina gry w kręgle za 36 zł w MK Bowling Katowice (zamiast 59 zł)

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gra w kręgle dla maks. 6 osób na jednym torze to pomysł na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konrad
58 Oceny43 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 11, 2022
Miła obsługa.
B
Bożena
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Wszystko ok. Wnuki b.zadowolone
B
Barbara
4 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 30, 2022
Zmuszają do kosztów dodatkowych za obowie, nie można swoich 😡, Nie potrafią robić drinków - paskudne - fee 🤮, Męczą ludzi maseczkami nawet w kiblu 🙈🤣co za hipokrytyzm. Dwa tory sa krzywe przed rozbiciem gwałtownie skręcało więc zamiast prosto rzucaliśmy pod skos, Byliśmy sami i prosiliśmy o zmianę toru odmówiono nam mimo że było to na 3h.rezerwacji które dokonaliśmy tam oprócz samego grouponu 🤨.. Także nie polecamy!. Złodzieje bez klasy
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Jolanta
5 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 31, 2021
wszystko ok
J
Jarosław
9 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 13, 2021
Nowoczesne tory w galerii Libero. Uprzejma obsługa i przystepne ceny piwa i drinków. Bardzo dobre miejsce na spotkanie się ze znajomymi
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jednego dnia można zakupić 2Groupony z jednego konta ale wykorzystać tylko 1 Groupon
  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 3 zł (obuwie) + 3 zł (jednorazowe skarpetki)
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6 osób

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 600 407 z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta nie obejmuje dni świątecznych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

MK Bowling Katowice

Remedium na nudne dni i wieczory posiada katowicki lokal w Galerii Libero. Do dyspozycji gości pozostaje tutaj 10 torów do gry w kręgle oraz sala bilardowa. MK Bowling łączy rozrywkę z gastronomią, bowiem oprócz dobrej zabawy czekają na graczy smakowite pozycje w menu, takie jak pizza z włoskimi dodatkami (przygotowywana w piecu opalanym drewnem) i przekąski. Lokal wyróżnia się ciekawym wystrojem i niezobowiązującą atmosferą, która sprzyja zarówno spotkaniom z przyjaciółmi czy rodziną, jak i integracjom firmowym.