Brak nowych powiadomień

MK Bowling Gdańsk

MK Bowling Gdańsk

Do -52%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra w kręgle lub w bilard to sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 3 zł/para
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6 osób
  • liczba dostępnych stołów bilardowych: 4
  • liczba dostępnych torów do gry w kręgle: 14
  • dni w których można skorzystać z grouponu: cały tydzień

  • menu dostępne na stronie

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: maksymalnie do 6 osób w realizacji usługi na 1 tor. Groupon przeznaczony dla klienta indywidualnego (nie obejmuje dużych grup zorganizowanych, instytucji, firm etc.). Oferta nie łączy się z innymi grouponami, promocjami oraz zaproszeniami.  
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy w pełni wykorzystać podczas jednej wizyty. Dodatkowa opłata (3 zł od osoby) za wypożyczenie obuwia. Istnieje możliwość wymiany grouoponu na voucher upominkowy w MK Bowling Gdańsk.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 057 769 (od godz. 12-tej) z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MK Bowling Gdańsk

Gra w kręgle to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Mówiąc z pewnym przymrużeniem oka, gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. Jest to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy. To także okazja, by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji.

Kręgielnia dysponuje 14 torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Oprócz bowlingu, na gości czekają także 4 profesjonalne stoły do gry w bilard, a to dopiero początek oferowanych tu atrakcji.

MK Bowling Gdańsk

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.