Mis Med Aes

Fort Służew 3 lok. 2, Warszawa

Do 50% zniżki na: Regeneracja osoczem bogatopłytkowym i więcej w Mis Med Aes

Wybierz opcję

Wyróżniki

-regeneracja skóry po letniej ekspozycji na słońce -wzmocnienie cebulek włosów w przypadku ostrzykiwania skóry głowy -działanie antiaging

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dawid
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2022
Satysfakcja gwarantowana! Profesjonalizm od A do Z. Skorzystałem z zabiegu osocza a konkretnie fibrynę do poprawy skory wokół oczu. Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Madlena
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 20, 2022
Polecam. Grupon zrealizowany profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Masaż Kobido w wykonaniu Pani Marty był bardzo relaksujący i w odpowiedniej otoczce :) Po wyjściu twarz od razu promienieje.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Jesienna regeneracja osoczem bogatopłytkowym TWARZ- 1 zabieg

Osocze bogatopłytkowe ma zbawienne regeneracyjne. Nawilża, napina i rozjaśnia skórę. Działa rozświetlająco i przeciwzmarszczkowo. Zabieg poprzedzony jest pobraniem krwi, następnie jej odwirowaniem i z uzyskanego osocza wykonuje się mezoterapię. 

Zabieg na twarz.

Przeciwskazania: ciąża, choroby autoimmunologiczne, opryszczka, infekcje, choroby skóry.

Jesienna regeneracja osoczem bogatopłytkowym TWARZ - 2 zabiegi

Osocze bogatopłytkowe ma zbawienne regeneracyjne. Nawilża, napina i rozjaśnia skórę. Działa rozświetlająco i przeciwzmarszczkowo. Zabieg poprzedzony jest pobraniem krwi, następnie jej odwirowaniem i zuzyskanego osocza wykonuje się mezoterapię.

Zabieg na twarz.

Przeciwskazania: ciąża, choroby autoimmunologiczne, infekcja, opryszczka, choroby skóry.

Jesienna regeneracja osoczem bogatoplytkowym - skóra głowy/szyja/dłonie - 1 zabieg

Osocze bogatopłytkowe ma zbawienne regeneracyjne. Nawilża, napina i rozjaśnia skórę. Działa rozświetlająco i przeciwzmarszczkowo. Zabieg poprzedzony jest pobraniem krwi, następnie jej odwirowaniem i zuzyskanego osocza wykonuje się mezoterapię. 

Zabieg do wyboru na skórę głowy, szyję lub dłonie.

Przeciwskazania: ciąża, choroby autoimmunologiczne, infekcje, opryszczka.

Osocze bogatoplytkowe + peeling kawitacyjny + maska + masaz twarzy, szyi i dekoltu - 1 zabieg

Osocze bogatopłytkowe ma zbawienne regeneracyjne. Nawilża, napina i rozjaśnia skórę. Działa rozświetlająco i przeciwzmarszczkowo. Zabieg poprzedzony jest pobraniem krwi, następnie jej odwirowaniem i zuzyskanego osocza wykonuje się mezoterapię na twarz. Zabieg poprzedzony peelingiem kawitacyjnym, masażem twarzy, szyi i dekoltu oraz maską algową. 

Przeciwskazania: ciąża, choroby autoimmunologiczne, opryszczka, infekcje.

Przed zabiegiem przeprowadzony jest wywiad. Ogólny stan zdrowia powinien być dobry. Najlepiej niepoprzedzony jakimikolwiek infekcjami w okresie ostatnich 6 miesiecy. Pielęgniarka pobiera krew, nastepnie ja odwirowuje uzyskujac osocze. Przed zabiegiem miejsce zabiegowe jest znieczulane, aby zapewnic klientowi jak najwiekszy komfort. Przed i po zabiegu wskazan jest przyjmowanie dużych ilości wody.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 694 090 804. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Mis Med Aes