Sprzątanie mieszkania (od 89,99 zł) lub ekologiczne czyszczenie parowe (od 179,99 zł) w MeraClean

od 89,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
180 zł 50% 90,01 zł
Już 20 kupionych

W skrócie

 • Sprzątanie mieszkania o powierzchni do 125 m²
 • Ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).  Usługa jest wykonywana na terenie całej warszawy. Bezpłatny dojazd dotyczy dzielnic:Bemowo, Żoliborz, Wola, Śródmieście, Ochota, Ursus, Włochy, Mokotów, Ursynów, Wilanów. Dojazd do pozostałych dzielnic Warszawy wynosi 30zł płatne osobie wykonującej usługę.  Groupon  nie obejmuje sprzątania mieszkań: z zabrudzeniami po pracach remontowo/budowlanych, po powodziowych, zabrudzonych fekaliami, licznych i trwałych wymagających specjalistycznych prac doczyszczających.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa potwierdzona telefonicznie z podaniem ważnego kodu zabezpieczającego z kuponu na groupon@meraclean.pl i telefon 790 741 724,791 474 152.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie potrzebujesz perfekcyjnej pani domu, by w mieszkaniu mieć nienaganny porządek – wystarczy, że z dzisiejszym grouponem zaprosisz do domu ekipę MeraClean.
</br> Oferta
w 1 z 8 opcji:
</br> 1) 89,99 zł zamiast 180 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 45 m²,
2) 109,99 zł zamiast 222 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 65 m²,
3) 129,99 zł zamiast 272 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 85 m²,
4) 169,99 zł zamiast 360 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 125 m²,
5) 179,99 zł zamiast 360 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 45 m²,
6) 219,99 zł zamiast 455 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 65 m²,
7) 239,99 zł zamiast 510 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 85 m²,
8) 289,99 zł zamiast 625 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 125 m².
</br> Sprzątanie obejmuje:

 • odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów
 • mycie wszystkich powierzchni zmywalnych
 • ścieranie kurzu i zanieczyszczeń z regałów, mebli, urządzeń
 • mycie luster
 • ścieranie kurzu z parapetów, grzejników
 • usuwanie pajęczyn ze ścian i sufitów
 • mycie powłok ceramicznych na ścianach
 • mycie zlewów, urządzeń kuchennych: lodówka, kuchenka
 • mycie urządzeń i armatur sanitarnych
 • opróżnianie koszy na śmieci, wymianę worków
  </br> MeraClean
  Świadczenie kompleksowych usług porządkowych na terenie biura, mieszkania, hali czy terenów zewnętrznych – tym głównie zajmuje się MeraClean. W ofercie firmy jest m.in. serwis dzienny (ekipy sprzątające i opieka konserwacyjno-naprawcza), całodobowa opieka interwencyjna w przypadku awarii i nieprzewidzianych zdarzeń, mycie okien (metodami tradycyjnymi i specjalistyczne mycie z użyciem podnośników i metod alpinistycznych), mycie witryn, przeszkleń, reklam i banerów, czyszczenie elewacji, pokryć dachowych, usuwanie graffiti, polimeryzacja i krystalizacja posadzek i podłóg, sprzątanie antyalergiczne z wykorzystaniem pary wodnej, czyszczenie basenów publicznych oraz przydomowych, utrzymanie terenów zielonych i znacznie więcej.

Komentarze

Dziękuje
Małgorzata W. · 24 lutego 2014

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}