Sprzątanie mieszkania (od 89,99 zł) lub ekologiczne czyszczenie parowe (od 179,99 zł) w MeraClean

Warszawa

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

 • Sprzątanie mieszkania o powierzchni do 125 m²
 • Ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).  Usługa jest wykonywana na terenie całej warszawy. Bezpłatny dojazd dotyczy dzielnic:Bemowo, Żoliborz, Wola, Śródmieście, Ochota, Ursus, Włochy, Mokotów, Ursynów, Wilanów. Dojazd do pozostałych dzielnic Warszawy wynosi 30zł płatne osobie wykonującej usługę.  Groupon  nie obejmuje sprzątania mieszkań: z zabrudzeniami po pracach remontowo/budowlanych, po powodziowych, zabrudzonych fekaliami, licznych i trwałych wymagających specjalistycznych prac doczyszczających.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa potwierdzona telefonicznie z podaniem ważnego kodu zabezpieczającego z kuponu na groupon@meraclean.pl i telefon 790 741 724,791 474 152.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie potrzebujesz perfekcyjnej pani domu, by w mieszkaniu mieć nienaganny porządek – wystarczy, że z dzisiejszym grouponem zaprosisz do domu ekipę MeraClean.
</br> Oferta
w 1 z 8 opcji:
</br> 1) 89,99 zł zamiast 180 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 45 m²,
2) 109,99 zł zamiast 222 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 65 m²,
3) 129,99 zł zamiast 272 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 85 m²,
4) 169,99 zł zamiast 360 zł za sprzątanie mieszkania o powierzchni do 125 m²,
5) 179,99 zł zamiast 360 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 45 m²,
6) 219,99 zł zamiast 455 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 65 m²,
7) 239,99 zł zamiast 510 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 85 m²,
8) 289,99 zł zamiast 625 zł za ekologiczne czyszczenie parowe z likwidacją drobnoustrojów mieszkania o powierzchni do 125 m².
</br> Sprzątanie obejmuje:

 • odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów
 • mycie wszystkich powierzchni zmywalnych
 • ścieranie kurzu i zanieczyszczeń z regałów, mebli, urządzeń
 • mycie luster
 • ścieranie kurzu z parapetów, grzejników
 • usuwanie pajęczyn ze ścian i sufitów
 • mycie powłok ceramicznych na ścianach
 • mycie zlewów, urządzeń kuchennych: lodówka, kuchenka
 • mycie urządzeń i armatur sanitarnych
 • opróżnianie koszy na śmieci, wymianę worków
  </br> MeraClean
  Świadczenie kompleksowych usług porządkowych na terenie biura, mieszkania, hali czy terenów zewnętrznych – tym głównie zajmuje się MeraClean. W ofercie firmy jest m.in. serwis dzienny (ekipy sprzątające i opieka konserwacyjno-naprawcza), całodobowa opieka interwencyjna w przypadku awarii i nieprzewidzianych zdarzeń, mycie okien (metodami tradycyjnymi i specjalistyczne mycie z użyciem podnośników i metod alpinistycznych), mycie witryn, przeszkleń, reklam i banerów, czyszczenie elewacji, pokryć dachowych, usuwanie graffiti, polimeryzacja i krystalizacja posadzek i podłóg, sprzątanie antyalergiczne z wykorzystaniem pary wodnej, czyszczenie basenów publicznych oraz przydomowych, utrzymanie terenów zielonych i znacznie więcej.

Komentarze

Dziękuje
Małgorzata W. · 24 lutego 2014

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.