Brak nowych powiadomień

MegaLandia

MegaLandia

Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zabawy dla całej rodziny w zaczarowanej krainie olbrzymich przedmiotów, gier, klocków, dmuchanych zamków i zjeżdżalni

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • przykładowe atrakcje:
  • olbrzymie przedmioty: wielki pluszowy miś o imieniu MegaTuliś, ogromny kubek, wielkie ciacho, klocki i gry
  • tajemnicze mokradła
  • leśna i zaczarowana ścieżka Megaliusza
  • brzozowy zagajnik
  • magiczne tablice
  • strefa tzw. mega dmuchańców
 • mapa parku dostępne tutaj
 • aktualności parku dostępne są tutaj
 • przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z regulaminem parku

Park posiada własna bajkę o czarodzieju, powiązaną ze ścieżką wielkich rzeczy zaczarowanych przez czarodzieja. Można z niej się dowiedzieć, dlaczego niektóre rzeczy są tak wielkie.

W okresie maja, czerwca i września dzieci dostają do rozwiązania krzyżówkę. Aby ją rozwiązać, trzeba przeczytać bajkę - za rozwiązanie krzyżówki dzieci otrzymują upominek w postaci pamiątki.

Warunki

Groupon ważny do 29.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Dzieciom do 3 roku życia przysługuje bezpłatny wstęp. Godziny otwarcia parku: maj, czerwiec, wrzesień: 10-18, lipiec, sierpień: 10-20. Kasa czynna do godz. 19.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MegaLandia

Chcąc przenieść się z całą rodziną do zaczarowanej krainy pełnej rozrywek warto odwiedzić MegaLandię. Ten zlokalizowany w Ustce tematyczny park rozrywki o łącznej powierzchni 25000 m² zapewnia atrakcje dla dzieci i odpoczynek dla dorosłych. Miejscowa legenda głosi, że Zaczarowana Kraina stworzona została przez tajemniczego czarodzieja Megaliusza, który powiększył wiele zwykłych przedmiotów do olbrzymich rozmiarów. Dlatego wędrując przez park zaczarowanymi ścieżkami, lasem i przez mokradła można natknąć się na 2-metrowego pluszowego misia, który lubi się przytulać, ogromny kawałek tortu, kubek, klocki, dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Wspólnie spędzony czas umilą również rodzinne gry, takie jak cymbergaj, flipery, jenga, wielkie domino. Chcąc złapać chwile oddechu warto udać się do strefy gastronomii lub odpocząć na hamakach i leżakach w strefie relaksu.

MegaLandia

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.