Brak nowych powiadomień

Medicine Lekarze Specjaliści

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieniczny i więcej od 89,99 zł w Medicine Lekarze Specjaliści

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet oczyszcza zęby z kamienia i przebarwień, stanowiąc skuteczną profilaktykę przeciwpróchniczą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
Ewa
17 Oceny4 reviews
maj 10, 2019
Polecam! Skaling, piaskowanie, fluoryzacja wykonane skrupulatnie, dokładnie i delikatnie. Przemiła i kontaktowa Pani dodatkowo przeprowadziła instruktaż oraz udzieliła innych profesjonalnych odpowiedzi. Zęby po zabiegu czyste i lśniące :)
W
WaldemarTOP REVIEWER
14 Oceny8 reviews
maj 10, 2019
Wszystko w porządku. Bardzo miła obsługa i fachowe podejście do tematu.
I
Igor
2 Oceny1 reviews
luty 11, 2019
Super profesjonalne podejście. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak realizacji w dn. 30.08-06.09.2019 z powodu urlopu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. rejestracji: pon. 14-18, wt. 9-14, śr. 14-18, czw. 9-14, pt. 14-18. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medicine Lekarze Specjaliści

W ramach swojej działalności przychodnia Medicine oferuje klientom szeroką gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii. Doświadczony zespół specjalistów pomaga w leczeniu zębów, profilaktyce i uzupełnianiu ubytków. Oprócz tego na miejscu skorzystać można z konsultacji okulistycznej, ginekologicznej, dermatologiczno-alergologicznej, a nawet rehabilitacji. Przychodnia oferuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, krótkie terminy oczekiwania oraz rodzinną atmosferę.

Medicine Lekarze Specjaliści

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.