Brak nowych powiadomień

Medicine Lekarze Specjaliści

Bartnicza 10a, Szczecin

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieniczny i więcej od 89,99 zł w Medicine Lekarze Specjaliści

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet oczyszcza zęby z kamienia i przebarwień, stanowiąc skuteczną profilaktykę przeciwpróchniczą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak realizacji w dn. 27.12.2019 - 06.01.2020 z powodu urlopu. W tym czasie brak możliwości rejestracji i realizacji kuponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. rejestracji: pon. 14-18, wt. 9-14, śr. 14-18, czw. 9-14, pt. 14-18. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medicine Lekarze Specjaliści

W ramach swojej działalności przychodnia Medicine oferuje klientom szeroką gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii. Doświadczony zespół specjalistów pomaga w leczeniu zębów, profilaktyce i uzupełnianiu ubytków. Oprócz tego na miejscu skorzystać można z konsultacji okulistycznej, ginekologicznej, dermatologiczno-alergologicznej, a nawet rehabilitacji. Przychodnia oferuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, krótkie terminy oczekiwania oraz rodzinną atmosferę.

Medicine Lekarze Specjaliści

Dentysta, Czyszczenie zębów