zamknij
Multikino

ul. Poznańska 26, Bydgoszcz

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 za 79,99 zł i więcej w Medical & Beauty Institute w Bydgoszczy

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 23:54:12

Wyróżniki

Sposób na dogłębne oczyszczenie cery oraz jej odżywienie i regenerację, a także zwiększenie elastyczności i wygładzenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marzena
2 Oceny2 reviews
grudzień 20, 2021
Od dnia 28.04.21r ani zwrotu pieniędzy ani wykonanego zabiegu. Jak nie działał laser , to zmienili datę, po czym w dniu w którym miałam mieć wykonany zabieg 5 minut przed zabiegiem dostałam informację o zmianie lokalizacji. Chcąc zwrócić Groupon kazano mi podać kod zabezpieczający który podałam przy zapisie i panie oznaczyły Groupon jako wykorzystany więc kod zabezpieczający już nie był dostępny. Teraz nie ma bez tego możliwości zwrotu pieniędzy , gdzie w systemie zapewne widnieje ze nie skorzystałam z wizyty. Wysyłałam nawet potwierdzenie płatności. Sprawę również zgłoszę do rzecznika praw konsumentów bo jak to możliwe żebym nie mogła dostać zwrotu swoich pieniędzy. Nigdy nikomu nie polecę tego miejsca a wręcz będę informować o sytuacji. Nie polecam.
L
Lidiahelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
grudzień 4, 2021
mój komentarz chciałabym poświęcić panu, który depiluje w Bydgoszczy. Mam dość ciemną karnację, jak na typową Polkę. Depilowałam nogi. Na zabieg dotarłam w ciepły dzień w krótkich spodniach, jestem kosmetyczką więc wiem jak powinnam zachowywać się przed zabiegiem. Pan przy innej klientce skomentował moją ciemną naturalną karnację. Było mi strasznie głupio, musiałam się tłumaczyć, że tak wyglądam na co dzień. Zabieg ostatecznie wykonała mi Pani, którą wcześniej widywałam i która była świadoma, że tak wyglądałam od zawsze. W czasie trwania zabiegu, (leżałam pół naga) pan sobie wchodził do pokoju zabiegowego tylko nie wiem po co! takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.
M
Małgorzata
2 Oceny1 reviews
listopad 18, 2021
Nie jestem do końca zadowolona. Wykupiłam zabieg HIFU na okolice oczu. Usłyszałam, że mam za cienką skórę i może dojść do zrobienia "dziury". Rozumiem, że mając 59 lat moja skóra nie ma napięcia, jak u 20-latki, ale z drugiej strony właśnie w celu poprawiania wyglądu chciałam taki zabieg wykonać. Może trzeba zaznaczyć, że zabieg dotyczy pań 20+ do góra 40! Choć i nie każda 40-stka ma dobrą kondycję skóry. Zaproponowano mi w zamian 3 zabiegi falami radiowymi, które zamierzam wykorzystać. Poza tym w salonie trwają roboty wykończeniowe, panuje chaos i hałas-głośna muzyka, głośne rozmowy, prace remontowe i dźwięki generowane przez sprzęty, nie wpływają relaksująco na klienta, a przecież m.in. po to odwiedza się salony kosmetyczne. Ponadto skorzystanie z toalety również staje się problemem, bowiem jedyna znajduje się w jednym z gabinetów i dopóki ktoś ma w nim wykonywany zabieg, dopóty nie można z niej skorzystać. Myślę, że należy wiele poprawić, aby poczuć, że jest się w przyjaznym miejscu. Małgorzata
D
Ditop reviewer helpful reviewer
9 Oceny7 reviews
sierpień 12, 2021
They are professional and flexible scheduling and with the service. I recommend them!
W
Wioleta
2 Oceny2 reviews
czerwiec 9, 2021
Polecam
M
Maria
3 Oceny2 reviews
maj 22, 2021
Polecam
M
Maria
3 Oceny2 reviews
maj 22, 2021
Super zabiegi
M
Michałhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
marzec 24, 2021
Niepoważny kontrahent! Firma nie istnieje pod podanym adresem (Katowice Moniuszki 8). Umawiając się przez infolinię nie dostaliśmy informacji o innym adresie. Otrzymaliśmy SMS od niezidentyfikowanego nadawcy (sam nr telefonu, bez podpisu) i bez szczegółów, że sprawa dotyczy właśnie tego zabiegu i tej firmy, z innym adresem wykonania usługi. Skontaktowaliśmy się ponownie z infolinią, która nie potwierdziła zmiany adresu, zarzekając się że nie wysyłają potwierdzeń przez SMS. W dniu umówionej wizyty na test laserowy pod pierwotnym adresem nie znaleźliśmy żadnego gabinetu kosmetycznego. Po ponownym kontakcie z infolinią wskazany został inny adres (Katowice Chorzowska 216). Na miejscu przed testem okazało się, że sprzęt na którym miał zostać wykonany zabieg jest niedostępny, a usługa na innym wymaga dopłaty 90zl, którą uiściliśmy. Mimo tego, że usługa pierwotnie obejmowala w tej cenie właśnie ten zabieg na tę część ciała i o żadnej dopłacie w warunkach Grouponu nie było mowy. Po teście umówiliśmy się na zabieg na konkretny dzień i godzinę. Po dotarciu na planowany zabieg okazało się że na miejscu nie ma nikogo z gabinetu ani sprzętu do wykonania zabiegu. Z informacji uzyskanych od osób pracujących pod tym adresem uzyskaliśmy informację, że firma podnajmuje tylko ten lokal na określony czas i w tym dniu są niedostępni a sprzęt dowożą na miejsce przed zabiegiem. Po kolejnej interwencji na infolinii uzyskaliśmy informację, że termin zabiegu został zmieniony na kolejny dzień bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym fakcie. W dniu dzisiejszym godzinę przed planowanym zabiegiem dostaliśmy telefon o ponownej konieczności przełożenia zabiegu ma inny dzień, w ostateczności została wyznaczona inna godzina. Podczas rozmowy poinformowano nas że laser był jednak zepsuty i dopiero dziś jest odbierany z serwisu. W związku z brakiem kompetencji wykonawcy usługi, koniecznością dokonania dodatkowej opłaty za zabiegi laserowe niewymienione w warunkach Grouponu oraz nieprofesjonalną obsługą będziemy domagać się zwrotu poniesionych kosztów za niewykonanie usługi.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie zabieg AquaShure H2
 • czas trwania: ok.30 do 60 minut
 • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
 • liczba rekomendowanych zabiegów: 3-4
 • odstępy pomiędzy zabiegami: ok. 2-3 tyg.

Zabieg z użyciem urządzenia AquaPeel H2:

 • usunięcie wolnych rodników
 • eksfoliacja
 • dotlenienie
 • dyspersja antyoksydantów
 • AntyOxyFusion
 • lifting

Oczyszczanie wodorowe: zabieg oczyszczający skórę przy wykorzystaniu techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru i jego małej masie, pierwiastek ten może dotrzeć w głębokie struktury skóry. Towarzyszy temu proces elektroporacji wspomagającej przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzięki impulsom elektrycznym tworzą się w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.

Infuzja tlenowa polega na aplikacji czystego tlenu, co może znacząco pobudzić mikrokrążenie, a co więcej: przyspieszyć przemianę materii w sąsiednich tkankach. Natleniona w ten sposób skóra staje się zdrowsza, odżywiona i bardziej napięta.

Lifitng MCS polega na wykorzystaniu specjalnej głowicy, która ma za zadanie stymulować skórę mikroprądami. Zabieg ten może wpłynąć na elastyczność i napięcie skóry.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 115 833. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Medical & Beauty Institute

Dostępne w gabinecie zabiegi pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem Light Sheer, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Dziedzina ta stale się rozwija, dlatego też zespół gabinetów na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.