Medi Touch

Dakarska 8, Zaścianki

Masaż klasyczny lub relaksacyjny w Medi Touch (do -29%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podczas masaży stosowane są różnorodne metody i techniki, dzięki którym zmaksymalizować korzyści, jakie otrzymujesz.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 130 392. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-20 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3.

Medi Touch

Gabinet Medi-touch to nowo powstałe miejsce na mapie Białegostoku i okolic. Oferuje szeroko rozumiane usługi masażu takie jak masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy wraz z wieloma różnorodnymi, stosowanymi w nich technikami. Nasi masażyści poświęcą Ci niezbędny czas i uwagę, aby zapewnić najwyższą jakość usług, dopasowanych indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Zaściankach – tuż koło Białegostoku. Stworzyliśmy tu kameralną i spokojną przestrzeń, dzięki której poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.