Brak nowych powiadomień

Przychodnia Stomatologiczna M Dental

Sonaty 6D, Warszawa

Stalowy samoligaturujący aparat ortodontyczny od 1299 zł w Przychodni Stomatologicznej M Dental

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Aparat samoligaturujący nie wymaga stosowania ligatur (tzw. kolorowych gumek) i skraca czas leczenia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

Stalowy samoligaturujący aparat ortodontyczny:

  • 1299 zł za 1 łuk.

Aparat samoligaturujący nie wymaga stosowania ligatur (tzw. kolorowych gumek) i jest przytwierdzany do zamków bezpośrednio przy pomocy wbudowanej klapki. Znacznie skraca czas leczenia ortodontycznego w porównaniu do zwykłych aparatów (wizyty u ortodonty mogą odbywać się rzadziej, gdyż nie jest konieczna okresowa wymiana ligatur).

Sprawdź inne aparaty ortodontyczne tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wstępna konsultacja i wizyta kwalifikacyjna jest bezpłatna po zakupie grouponu. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. W większości przypadków wymagane jest leczenie przy użyciu dwóch łuków zębowych. W przypadku zakupu aparatu stalowego, a po konsultacji i konieczności zmiany na inny aparat lub dodania innych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu. Gabinet oferuje: 10% zniżki na analizę cefalometryczną, modele i plan leczenia - po okazaniu kuponu w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku, 10% zniżki na leczenie przygotowawcze do założenia aparatu (leczenie zachowawcze, chirurgiczne, protetyczne), 15% zniżki na zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej podczas przygotowania do leczenia ortodontycznego oraz w jego trakcie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 843 06 06. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przychodnia Stomatologiczna M Dental

Aby kompleksowo zadbać o swoje uzębienie, warto wybrać się do Przychodni Stomatologicznej M Dental. Na miejscu można skorzystać z zabiegów profilaktycznych, stomatologii estetycznej i zachowawczej czy protetyki. Personel oferuje dodatkowo możliwość naprawy protez czy profesjonalne zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii. Osoby mające wady zgryzu mogą natomiast skorzystać z usług ortodontycznych, w tym z założenia specjalistycznego aparatu.