Brak nowych powiadomień

Mdental Przychodnia Stomatologiczna

Stały aparat ortodontyczny stalowy: 1 łuk za 649 zł i więcej opcji w Przychodni Stomatologicznej M Dental

Oferta niedługo się kończy!
4 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny niweluje wady zgryzu, prostuje zęby i pomaga uzyskać ładny uśmiech

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Stały aparat ortodontyczny stalowy z metalowymi zamkami:

  • 649 zł za 1 łuk aparatu,
  • 1299 zł za 2 łuki aparatu.

Sprawdź inne aparaty ortodontyczne tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wstępna konsultacja i wizyta kwalifikacyjna jest bezpłatna po zakupie grouponu. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. W większości przypadków wymagane jest leczenie przy użyciu dwóch łuków zębowych. W przypadku zakupu aparatu stalowego, a po konsultacji i konieczności zmiany na inny aparat lub dodania innych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu. Gabinet oferuje: 10% zniżki na analizę cefalometryczną, modele i plan leczenia - po okazaniu kuponu w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku, 10% zniżki na leczenie przygotowawcze do założenia aparatu (leczenie zachowawcze, chirurgiczne, protetyczne), 15% zniżki na zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej podczas przygotowania do leczenia ortodontycznego oraz w jego trakcie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 843 06 06. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przychodnia Stomatologiczna M Dental

Aby kompleksowo zadbać o swoje uzębienie, warto wybrać się do Przychodni Stomatologicznej M Dental. Na miejscu można skorzystać z zabiegów profilaktycznych, stomatologii estetycznej i zachowawczej czy protetyki. Personel oferuje dodatkowo możliwość naprawy protez czy profesjonalne zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii. Osoby mające wady zgryzu mogą natomiast skorzystać z usług ortodontycznych, w tym z założenia specjalistycznego aparatu.

Mdental Przychodnia Stomatologiczna

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.