zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem GRUDZIEN. Dziś koniec.

Masaż Line

Popularna 1, Warszawa

Godzinny zabieg relaksacyjny, masaż wspomagający odchudzanie lub kobido za 99,99 zł w Masaż Line (do -57%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Godzinny masaż pozwala się odprężyć, a także wspomaga poprawę kondycji skóry

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min

Zabieg relaksacyjny „Od stóp do głowy” z ciepłą oliwką – masaż klasyczny lub relaksacyjny z aromatycznymi olejkami.

Masaż wspomagający odchudzanie „Fitness-masaż” – specjalna technika masażu, który ma na celu stymulację lipolizy, regenerację włókien kolagenowych i elastynowych, poprawę stan skóry i intensywny relaks. Rezultat jest widoczny już po pierwszym seansie – sylwetka jest smuklejsza i bardziej napięta, a skóra odżywiona.

Masaż twarzy kobido Tape – odmładzający masaż, który daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Dzięki temu może być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabieg składa się z kilku etapów: masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, masażu relaksującego, liftingu oraz akupresury.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 747 622. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Masaż Line

W celu poprawy wyglądu i samopoczucia warto skierować swoje kroki do salonu Masaż Line. W ofercie gabinetu znaleźć można m.in. szeroki wybór masaży, zabiegi z zakresu stylizacji paznokci, drenaż limfatyczny i więcej.