Maryensztadt Craft Beer & Food

ul. Szeroki Dunaj 11, Warszawa

Polskie menu w finezyjnym wydaniu: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania w restauracji Maryensztadt (do -31%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania np. zupy rybnej z bazylią, pierogów z kiełbasą w sosie z wędzonego sera, kurczaka zagrodowego z wędzonym ziemniakiem

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Dania kuchni polskiej w Warszawie (Stare Miasto)? Uczta w gornie bliskich lub znajomych? Szansa by na nowo odkryć smaki kuchni polskiej? Najwyższy czas by odwiedzić nową restaurację? Odpowiedzią na te pytania może być wizyta w Maryensztadt Craft Beer & Food przy ulicy Szeroki Dunaj. Dzięki prezentowanej na stronie Groupon.pl ofercie zakupić można bony, o wartości od 50 do 100 zł. Niezależnie od wybranej kwoty, jest to szansa by zapoznać się z daniami i przysmakami serwowanymi przez tutejszą kuchnię. Na miejscu serwowane są liczne przystawki, dania główne, dodatki oraz desery. Co warte uwagi, daniom głównym towarzyszyć mogą piwa, dobrane zgodnie ze sztuką foodpairingu.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Maryensztadt Craft Beer & Food

Wariacje w obszarze polskiej kuchni, fodparing, czyli łączenie rzemieślniczych napojów z jedzeniem oraz dobra lokalizacja w warszawskiej kamienicy niedaleko Starego Miasta – to wyróżniki Maryensztadt Craft Beer & Food. Lokal przy ul. Szeroki Dunaj jest restauracją browaru rzemieślniczego Maryensztadt. Na miejscu goście mogą kosztować sezonowych dań przygotowywanych wyłącznie z polskich produktów od małych producentów. Otwarta kuchnia wzmaga smakowe i sensoryczne doznania. Warto dodać, że restauracja organizuje również wydarzenia okolicznościowe, imprezy firmowe, szkolenia sensoryczne i panele degustacyjne.

Więcej informacji na Facebooku.