Brak nowych powiadomień

Kownaty 17, Torzym

Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 69,93 zł na wszystkie atrakcje (zamiast 99,90 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
Pośpiesz się!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odkryj magię bajkowego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół w całorocznym parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Malwina
1 Oceny1 reviews
lipiec 27, 2020
polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 7, 2020
Wszystko w porządku. Polecam
A
Anna
1 Oceny1 reviews
marzec 7, 2020
Super miejsce, byłam z córką i napewno tam wrócimy
K
KARINA
2 Oceny2 reviews
sierpień 2, 2020
Cala rodzinka zadowolnoa
J
Jerzy
2 Oceny1 reviews
marzec 6, 2020
Fajne miejsce, niema czasu na nude, polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 6, 2020
Krótko powiem. Ciesze się że skorzystalismy
S
Sławomir
4 Oceny4 reviews
marzec 6, 2020
Fajna zabawa
M
Maria
1 Oceny1 reviews
sierpień 4, 2020
Fajne miejsce, szczególnie jeśli jest pogoda i dzieciaki mogą oprócz korzystania z atrakcji w środku mogą korzystać z zabaw na świeżym powietrzu. Jedyny minus to jedzenie i jego ceny - polecam zabrać ze sobą kanapki i coś do picia;-) mała butelka wody mineralnej 7zł - zwala z nóg:-)
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie


Marzysz, aby spędzić niezapomniany dzień w bajkowym otoczeniu? Przyjdź do całorocznego parku rozrywki Majaland Kownaty i zostań częścią magicznego świata. Odkryj wszystkie, w pełni tematyczne, atrakcje zlokalizowane w strefie wewnętrznej i zewnętrznej oraz występy i pokazy na żywo.

W strefie zewnętrznej czeka na Ciebie pierwszy w Polsce drewniany rollercoaster Wilkołak, który osiąga prędkość ponad 70 km/h! Możesz też poznać zasady ruchu drogowego czy odbyć niezapomniany rajd po świecie Pszczółki Mai w Karuzeli Kwiatów.

W przypadku niepogody korzystaj z obszernej strefy wewnętrznej z jedynym w swoim rodzaju wewnętrznym rollercaosterem czy Totemem Wikingów. Masz ochotę na szum fal? Koniecznie odwiedź Wielki Drakkar i daj porwać się przygodzie.

W Majaland Kownaty w wakacje 2020 planowane jest otwarcie nowej strefy Wickieland, z dwiema atrakcjami Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana w klimacie ulubionych wikingów. W nowej strefie znajdzie się również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny. Blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz parku, jak i na zewnątrz zapewni dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji możesz znaleźć tutaj

Mapa parku widoczna tutaj

Szczegóły:

• skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu).

• bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

Ważne: w związku z sytuacją epidemiologiczną niektóre atrakcje i spotkania z bohaterami parku mogą nie być dostępne. Sprawdź na stronie parku dni i godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji.

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking. Bilety do kupienia w dniu wizyty w parku lub online.

Majaland Kownaty

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna