Brak nowych powiadomień

Kownaty 17, Torzym

Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 48.93 zł na dostępne atrakcje (zamiast 69,90 zł)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Całoroczny park rozrywki dla dzieci i dorosłych w magicznej scenerii krytego parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Magiczny świat parku rozrywki Majaland Kownaty to okazja by przeżyć niezapomniany dzień w bajkowym miejscu ciesząc się wszystkimi atrakcjami i unikalnym połączeniem występów oraz pokazów na żywo w Teatrze, gdzie można spotkać bohaterów parku. Na miejscu można przejechać się na Rollercoasterze Wikingów, rozkoszować widokiem z Wieży Swobodnego Opadania i polecieć do nieba ze Szkołą Latania.

Przy ładniej pogodzie warto skorzystać z atrakcji w strefie zewnętrznej z Górą Wspinaczkową, Tańczącymi Fontannami oraz Farmą Zwierząt Heidi. Wypełniony po brzegi park rozrywki jest w stanie w stanie zapewnić dzień pełen zabawy dla całej rodziny podbijając serca małych i dużych poszukiwaczy przygód.


Szczegóły:

 • skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)

 • bilet wstępu obejmuje wstęp do całorocznego parku rozrywki, takich jak:

  • basen z kulkami
  • Las zabaw
  • samochodziki
  • Plac zabaw Mai
  • Rollercoaster wikingów
  • zjeżdżalnia Super ślizg
  • szkoła latania

Nadchodzące wydarzenia w parku:

 • Magiczna Zima z Mają, goście mają do dyspozycji codzienne spotkania z Pszczółką Mają
 • Spotkania ze Świętym Mikołajem, w grudniu goście mogą spotkać Świętego Mikołaja w Majaland Kownaty
 • Święta z Bingiem, w okresie świątecznym goście parku będą mieli możliwość spotkania z niezwykle sympatycznym i uroczym króliczkiem o imieniu Bing

Mapa atrakcji:

<center></center>


Warunki

Groupon ważny od 04.11.2019 do 31.03.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po dokonaniu zakupu nie ma możliwości zwrotu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu do parku należy pokazać wydrukowany w dobrej jakości groupon z czytelnym kodem kreskowym i wymienić go na bilet wstępu w kasie parku. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie www.majalandkownaty.pl. Przed wizytą należy przeczytać regulamin parku i praktyczne informacje. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Majaland Kownaty

Zlokalizowany w Kownatach tematyczny park rozrywki oferuje moc atrakcji o każdej porze roku, ponieważ obiekt składa się z części zadaszonej i na świeżym powietrzu (łącznie ponad 25 różnego rodzaju atrakcji). W Majaland rozrywka dostępna jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla zorganizowanych grup ze szkół oraz przedszkoli. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim znane z kreskówek postacie, takie jak Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi – dziewczynka ze szwajcarskich Alp. Na powierzchni 10 hektarów zlokalizowano m.in. rollercoaster Wickie Coaster, którego większość trasy przebiega w ciemnościach, wewnątrz skalnej dekoracji, karuzelę z obsadą ze zwierzętami z farmy lub bohaterami z bajek o wikingach, czterotorowy ześlizg, magiczną krainę tańczących fontann, teatr, plac zabaw, ogromną wieżę swobodnego spadania, latające rowery, skaczące żabki. Na zewnątrz można skorzystać z samochodzików akumulatorowych, karuzeli do gaszenia pożaru lub toru do jazdy na koniku polnym Filipie. Na miejscu zlokalizowano również sklep z pamiątkami i punkty gastronomiczne.

Dla wygody zmotoryzowanych gości Majaland zapewnia dobrze zorganizowany, przestronny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych (zlokalizowanymi tuż przy wejściu). Dla autobusów dostępne są oddzielne, bezpłatne miejsca parkingowe. Samochody osobowe obowiązuje opłata. Bilet parkingowy można kupić w kasie parku. Goście przyjeżdżający do parku na rowerach, skuterach i motocyklach, mogą zaparkować je w specjalnym przeznaczonym dla tego typu pojazdów miejscu, w pobliżu wejścia.

Warto podkreślić, że dzięki atrakcjom lokalizowanym zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz park otwarty jest przez cały rok, a jego dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja przy zjeździe z autostrady A2 w Torzymiu (wskazówki dotyczące dojazdu można sprawdzić tutaj). Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych i jest przyjazny dla małych dzieci. Na miejscu istnieje także możliwość organizacji imprez, takich jak urodziny, komunie i śluby.

Majaland Kownaty

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna