Etiudy Rewolucyjnej 32, Warszawa

Depilacja nóg laserem Soprano Ice Titanium za 99,99 zł w Lux Beauty

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 17:06:49
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Soprano Ice Titanium to jeden z najszybciej działających laserów, który usuwa jasne i ciemne włosy; silnie chłodzi skórę w trakcie zabiegu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
2 dni temu
Pełen profesjonalizm i szybka realizacja. Już po pierwszym zabiegu wiedziałam, ze wrócę do tego salonu. Całość usługi wykonana z precyzją i doświadczeniem, a pracownicy są bardzo mili, odpowiadają na wszystkie pytania i dokładnie przedstawiają każdy etap zabiegu. Polecam gorąco!
S
szymek
1 Oceny1 reviews
listopad 8, 2021
Natychmiastowa realizacja, usługa na najwyższym poziomie. Polecam.
K
Karolinahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 3, 2021
Niestety nie polecam. Zabieg wykonany byle jak, efekty są minimalne. Zaznaczę że to nie jest moją pierwsza sesja depilacji więc wiem jakie powinny być rezultaty.
replied
View Comment +
K
Katarzyna
2 Oceny1 reviews
październik 6, 2021
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miła atmosfera polecam
replied
View Comment +
J
Julia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Obsługa bardzo miła i kompetentna. Pani wykonującą zabieg szczegółowo wyjaśniła, jak będzie on przebiegał oraz jakich efektów i w jakim okresie, należy się ich spodziewać. Salon był czysty i zadbany.
replied
View Comment +
D
darIA
3 Oceny3 reviews
sierpień 31, 2021
Polecam.
replied
View Comment +
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
sierpień 24, 2021
Witam, sympatyczna pani , która wszystko dokładnie wytłumaczyła i zrobiła wywiad przed zabiegiem. Gorąco polecam .
M
Marta
2 Oceny1 reviews
sierpień 16, 2021
Polecam , usługi wysokiej jakości bardzo dobra obsługa
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Soprano Ice Titanium
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: seria zabiegów
  • czas trwania zabiegu: maks. 30 min
  • osoba wykonująca zabieg: kosmetolog

Więcej informacji o zabiegu i przeciwskazaniach można znaleźć tutaj.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 451 106 lub poprzez SMS albo mailowo: recepcja@luxbeauty.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Próba ponownego zrealizowania usługi przez tę samą osobę spotka się z odmową i będzie skutkowała brakiem możliwości skorzystania z kuponu. Osoby wykorzystujące groupon akceptują regulamin salonu Lux Beauty. Wykorzystanie grouponu możliwe tylko po wcześniejszej rezerwacji z podaniem kodu zabezpieczającego. Przy każdej wizycie pakiet higieniczny płatny na miejscu w klinice 5 zł (akcesoria jednorazowe, w tym maseczka). W klinice obowiązują zasady zakrywania ust i nosa, umycie i dezynfekcja dłoni. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lux Beauty

W dobie wiecznego pośpiechu i braku czasu na przyjemności, opcja zadbania o siebie w sposób kompleksowy jest niewątpliwym luksusem. Taką możliwość oferuje zlokalizowany na Mokotowie salon piękności Lux Beauty, gdzie szeroki wachlarz zabiegów pozwala na zadbanie o wygląd bez konieczności odwiedzania wielu miejsc. W ofercie znajdują się usługi z zakresu medycyny estetycznej, depilacji laserowej, usuwania zmian skórnych, kosmetologii, pielęgnacji dłoni, a nawet sterylizacji narzędzi w autoklawie.