Luksus Piękna

Topograficzna 7A, Warszawa

Do 41% zniżki na: Oksybrazja w firmie Luksus Piękna

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 21:15:12

Wyróżniki

Zabiegi wykonywane są przez profesjonalną kosmetyczkę z dużym doświadczeniem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Oxybrazja, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową

Oxybrazja, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora

Zabieg ten jest skuteczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://1eb94e33.booksy.com. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Luksus Piękna

W działającym na warszawskim Rembertowie salonie, skorzystać można z szerokiego wachlarza zabiegów z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. W Luksusie Piękna oferowane są takie usługi jak m.in. manicure, pedicure, przedłużanie rzęs, liposukcja ultradźwiękowa, mezoterapia. Oprócz tego, na miejscu wykonywany jest makijaż dzienny, wieczorowy lub okolicznościowy. Salon Luksus Piękna ściśle współpracuje z Dr Irena Eris.