zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJNY. Dziś koniec.

Łucka Clinic&Spa

ul. Łucka 20 lok. U17, Warszawa

Mezoterapia igłowa na okolice oczu od 69,99 zł w Łucka Clinic&Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga w poprawie wyglądu skóry, wpływając na jej ujędrnienie, odmłodzenie i regenerację

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: NCTF 135 zawierający czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej (kombinacja substancji czynnych, która oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego zawiera również 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant)
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: ok. 2 ml na okolice 1 oka

Mezoterapia igłowa: niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć.

  • Wskazania: cienie pod oczami, sucha skóra, drobne zmarszczki
  • Czas trwania: ok. 30 min
  • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1-6 co 2-4 tyg.

Warunki

Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 857 337. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponów możliwa od 01.02.2022. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Łucka Clinic&Spa

Zlokalizowany na warszawskiej Woli gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu odmładzania, odchudzania i kosmetologi. W nowocześnie urządzonych, jasnych wnętrzach klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Łucka Clinic&Spa oferuje takie zabiegi jak: wyszczuplająca lipoliza, mezoterapia igłowa, antycellulitowe masaże, depilacja laserowa, pakiety day spa.