Brak nowych powiadomień

Łódka Pracownia Optyczna - Optyk Łódka

Piotrkowska 153, Łódź

Badanie wzroku (29,99 zł) z soczewkami i więcej (49,99 zł) oraz inne opcje w Pracowni Optycznej Łódka - Optyk Łódka

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość zbadania wzroku oraz dobrania odpowiednich soczewek kontaktowych i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 29,99 zł zamiast 80 zł za badanie wzroku
  • 49,99 zł zamiast 150 zł za badanie wzroku, 10 szt. soczewek jednodniowych, 1 parę soczewek miesięcznych, płyn 60 ml, wizytę kontrolną
  • 69,99 zł zamiast 180 zł za badanie wzroku pod kątem progresywnych soczewek kontaktowych, 1 parę soczewek miesięcznych, płyn 60 ml, wizytę kontrolną
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na okulary przeciwsłoneczne
  • 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem

W przypadku opcji 4-5 oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 5. wykonane okulary będą posiadać: soczewki plastikowe z antyrefleksem (zakres mocy: SPH od –4,00 do +4,00 dtr , CYL od 0,00 do +2,00). Inne moce możliwe do wykonania na zamówienie za dopłatą. Dodatkowo płatne badanie wzroku na miejscu (40 zł). W przypadku opcji 4. i 5. nie łączą się one z innymi promocjami. W przypadku 5 opcji występuje dopłata do usługi montażu szkieł w wysokości 35 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 153 153 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optyk Łódka

Zespół specjalistów, który tworzą optyk, optometrysta i optyk stylista opraw, pomoże w dobraniu odpowiednich oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych. Optyk Łódka oferuje oprawy znanych marek m.in. Belutti, Komono, Vogue, Ray-Ban, Persol, Prada, Just Cavalli, Dolce&Gabbana, Michael Kors, Etnia Barcelona, Caroline Abram i wiele innych. Dodatkowo na miejscu można zakupić soczewki kontaktowe wiodących producentów m.in. Johnson&Johnson, Alcon oraz Cooper Vision.

Badania wzroku przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie przez dyplomowanego i doświadczonego optometrystę - kontaktologa. Badanie to powala określić korekcję okularową oraz soczewkową. Dodatkowym atutem salonu jest jego dogodna lokalizacja w centrum miasta.

Łódka Pracownia Optyczna - Optyk Łódka

Wzrok, Okulary