Lekcja Matematyki

ul. Grunwaldzka 76/78 II piętro, pokój 204, Gdańsk

Intensywny kurs maturalny z matematyki od 129,99 zł w Lekcja Matematyki w Gdańsku (do -58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnictwo w kursie pomoże odpowiednio przygotować się do matury z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kursy odbywaja się na 2 stopniach zaawansowania, w zależności od wybranego poziomu matury – podstawowego bądź rozszerzonego
  • kurs intensywny to zajęcia 2 x w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (135 min)
  • kursanci otrzymują wszystkie niezbędne materiały podczas lekcji
  • min./maks. liczba uczestników:
    • grupa standardowa: min. 6 osób, maks. 12 osób
    • gruba kameralna: min. 3 osoby, maks. 5 osób

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Grupa standardowa to maks. 12 osób. Do uruchomienia kursu standardowego niezbędna jest grupa min. 6 osób. Grupa kameralna to maks. 5 osób. Do uruchomienia kursu kameralnego niezbędna jest grupa min. 3 osób. Kursanci otrzymują wszystkie niezbędne materiały podczas zajęć. Po upływie wykupionego czasu kursu, uczestnicy są zobowiązani do deklaracji na uczestnictwo w kursie do czasu matury.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 434 988 z podaniem kodu zabezpieczającego.  Nieprzybycie na ustalony termin kursu nieupoważnia do zmiany terminu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lekcja Matematyki

Jak sugeruje nazwa placówki, działająca na terenie Gdańska szkoła zajmuje się prowadzeniem kursów oraz korepetycji z matematyki. Nauka jest prowadzona na wszystkich poziomach nauczania, razem z materiałem wykładanym na studiach inżynierskich. Kursanci mogą zapisać się na korepetycje indywidualne, grupowe lub też przygotować się do matury poprzez uczestnictwo w wybranym kursie maturalnym (intensywnym lub standardowym).