Brak nowych powiadomień

Lekcja Matematyki

Intensywny kurs maturalny z matematyki od 129,99 zł w Lekcja Matematyki w Gdańsku (do -58%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -58%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnictwo w kursie pomoże odpowiednio przygotować się do matury z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym

W skrócie

Szczegóły:

  • kursy odbywaja się na 2 stopniach zaawansowania, w zależności od wybranego poziomu matury – podstawowego bądź rozszerzonego
  • kurs intensywny to zajęcia 2 x w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (135 min)
  • kursanci otrzymują wszystkie niezbędne materiały podczas lekcji
  • min./maks. liczba uczestników:
    • grupa standardowa: min. 6 osób, maks. 12 osób
    • gruba kameralna: min. 3 osoby, maks. 5 osób

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Grupa standardowa to maks. 12 osób. Do uruchomienia kursu standardowego niezbędna jest grupa min. 6 osób. Grupa kameralna to maks. 5 osób. Do uruchomienia kursu kameralnego niezbędna jest grupa min. 3 osób. Kursanci otrzymują wszystkie niezbędne materiały podczas zajęć. Po upływie wykupionego czasu kursu, uczestnicy są zobowiązani do deklaracji na uczestnictwo w kursie do czasu matury.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 434 988 z podaniem kodu zabezpieczającego.  Nieprzybycie na ustalony termin kursu nieupoważnia do zmiany terminu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lekcja Matematyki

Jak sugeruje nazwa placówki, działająca na terenie Gdańska szkoła zajmuje się prowadzeniem kursów oraz korepetycji z matematyki. Nauka jest prowadzona na wszystkich poziomach nauczania, razem z materiałem wykładanym na studiach inżynierskich. Kursanci mogą zapisać się na korepetycje indywidualne, grupowe lub też przygotować się do matury poprzez uczestnictwo w wybranym kursie maturalnym (intensywnym lub standardowym).

Lekcja Matematyki

Zajęcia, Kurs akademicki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.