Lejdis Studio Modelowania Sylwetki

2 lokalizacji

Do 68% zniżki na: Program/Centrum odchudzania w firmie Lejdis Studio Modelowania Sylwetki

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na miejscu dostępne są profesjonalne urządzenia modelujące ciało, które poprawiają napięcie skóry i pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
5 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 27, 2021
Bardzo miła obsługa

O tej ofercie

2 zabiegi wyszczuplające na wybranym urządzeniu (30 min)

4 zabiegi wyszczuplające na wybranym urządzeniu (30 min)

6 zabiegów wyszczuplających na wybranym urządzeniu (30 min)

Urządzenia do wyboru:

rollmasaż (m.in. redukcja celulitu i rozstępów, przyspieszenie przemiany materii, modelowanie sylwetki)

vacu bieżnia lub rowerek (m.in. wzrost metabolizmu, poprawa wyglądu i jędrności ciała, spadek masy ciała)

drenaż limfatyczny (pobudzanie limfy do krążenia, co zwiększa metabolizm)

platforma wibracyjna (wzmocnienie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej)

rowerek poziomy

schody fitness

orbitrek

Więcej informacji na stronie

Treningi wyszczuplające w Toruniu? Okazją do większych zmian jest oferta Lejdis Studio Modelowania Sylwetki. Zamieszczona na stronie Groupon propozycja to rozwiązanie dla Pań, które chcą zadbać o siebie i swoje ciało. Służyć temu mają profesjonalne urządzenia, których funkcje mogą pomóc zarówno w wyszczupleniu sylwetki, jak i wzmocnieniu tkanki mięśniowej. W Lejdis Studio pojedynczy trening trwa 30 minut, a wybierać można pośród aż 7 różnorodnych urządzeń, m.in. vacu bieżni, platformy wibracyjnej. Każde z nich ma nieco inne działanie, dlatego też warto je przetestować podczas kolejnych sesji.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj by phone +48 576 402 909. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Pokaż groupon na aplikacji mobilnej lub wydrukowany. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Lejdis Studio Modelowania Sylwetki Agnieszka Tietz

Studio Lejdis powstało dla Pań, aby wspierać walkę z utratą zbędnych kilogramów oraz w modelowaniu sylwetki. Pomocne są w tym dostępne na miejscu innowacyjne, profesjonalne urządzenia, które przy małym wysiłku mogą dać bardzo dobre efekty. W przyjemnym gronie Lejdis można skorzystać z zabiegu redukującego cellulit przy użyciu rollmasażu, zabiegu wyszczuplającego na rowerku lub bieżni wyposażonej w podciśnienie i podczerwień, skorzystać z rowerku poziomego lub platformy wibracyjnej, a także zrelaksować się i pobudzić układ limfatyczny przy zabiegu limfodrenażu.