Brak nowych powiadomień

Kolejowa 47 lok. U24 (19 dzielnica), Warszawa

Karnet na pole dance (od 79,99 zł) i stretching (od 139,99 zł) w Lejdis Studio (do -51%)

Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nauka figur tanecznych i akrobatycznych wykonywanych na rurze oraz intensywne rozciąganie ciała

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 4 godziny pole dance,
  • 149,99 zł zamiast 280 zł za 8 godzin pole dance,
  • 209,99 zł zamiast 430 zł za 12 godzin pole dance,
  • 139,99 zł zamiast 270 zł za 4 godziny pole dance + 4 godziny strechingu,
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za 8 godzin pole dance + 4 godziny strechingu.

W studiu Lejdis prowadzone zajęcia odbywają się na trzech poziomach: Basic - pierwsze kroki w pole dance, 1 - początkujący po ukończeniu basic, 2 - średnio zaawansowany, Master - zaawansowany. Zajęcia prowadzone są bez wyznaczonych stałych grup, dlatego wystarczy wybrać odpowiedni poziom i zapisać się na trening w dogodnym terminie. 

Dzięki systematycznym treningom pole dance następuje modelowanie sylwetki, rozwój mięśni i redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto treningi w studiu Lejdis to nie tylko sport, ale także świetna zabawa, która dostarcza solidną dawkę endorfin.

Lejdis Studio

W Lejdis Studio kobiety mogą pracować nad sylwetką w pozbawionej rywalizacji atmosferze zabawy. Do ich dyspozycji jest przestronna sala, gdzie ćwiczą latino solo czy taniec na szpilkach. Ciekawą formą ćwiczeń jest również pole dance – widowiskowe połączenie tańca erotycznego i fitnessu to lekcja seksapilu oraz pewności siebie, a zarazem intensywny trening modelujący i ujędrniający ciało. Figury gimnastyczne angażują wszystkie mięśnie, kształtując sylwetkę, a także zwiększają świadomość ciała. Z kolei bogata choreografia i plastyka ruchów sprawiają, że taniec na rurze jest zmysłową oraz efektowną sztuką. Warto także skusić się na stretching, który pozwala na rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Lejdis Studio. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Obowiązkowa dopłata za kartę członkowską - 39,99 zł (zamiast 100 zł) - do nabycia w studio podczas pierwszej wizyty. W opcji 3. zajęcia do zrealizowania przez 2 miesiące od pierwszych zajęć, w pozostałych opcjach zajęcia do zrealizowania przez 1 miesiąc od pierwszych zajęć. Zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym grafikiem, poza zajęciami które w nazwie zawierają Kurs lub Kontynuacja Kursu.
Konieczna rezerwacja tel. 732 612 675 lub kolejowa@lejdisstudio.com. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent