Brak nowych powiadomień

LeDent

Rynek Nowy 1, Szczecin

Przegląd, skaling, polerowanie oraz fluoryzacja za 104,99 zł i więcej opcji w LeDent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi stomatologiczne, które mogą pomóc zachować zdrowe zęby, bez ubytków i kamienia

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg:
    • przegląd, wypełnienie ubytku: lekarz stomatolog
    • skaling, polerowanie, fluoryzacja:: higienistka
  • Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny i oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje fluoryzacja i polerowanie, które remineralizują i wzmacniają szkliwo, a tym samym zwiększają jego odporność na próchnicę. Sposób na zdrowy i piękny uśmiech.

Warto wiedzieć

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 91 433 87 18. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Rezerwacja od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-18. . Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

LeDent

Działająca od 1964 roku firma z siedzibą na szczecińskim Podzamczu świadczy usługi z zakresu stomatologii. Warto zauważyć, że wszelkie procedury odpowiadają zaleceniom i normom Unii Europejskiej. Wykwalifikowany personel wykonuje zabiegi z zakresu m.in. protetyki oraz stomatologii estetycznej. Odpowiednie przeszkolenie pracowników pozwala także na leczenie uzębienia najmłodszych pacjentów.