Brak nowych powiadomień

ul. Koncertowa 11, Lublin

Strzyżenie, modelowanie i maska regeneracyjna (34,99) z refleksami (59,99 zł) i więcej opcji w Latającej Owcy

Oferta ograniczona czasowo!
Do -64%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Strzyżenie z modelowaniem: indywidualnie dobrana fryzura podkreślająca urodę i styl
  • Maska regenerująca: dogłębne nawilżenie, odżywienie i wzmocnienie włosów
  • Refleksy: subtelne podkreślenie karnacji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Jeśli nie masz głowy do układania włosów, umów się na wizytę do salonu Latająca Owca. Na miejscu fryzjerzy sprawią Ci wyczesane uczesanie, które pokreśli Twoją urodę.

Oferta

1) 34,99 zł zamiast 70 zł za strzyżenie, modelowanie, suszenie i maskę regenerującą,
2) 49,99 zł zamiast 100 zł za refleksy,
3) 59,99 zł zamiast 170 zł za usługi z opcji 1. i 2 lub farbowanie włosow (1 kolor) i maskę regeneracyjną.

Podczas wizyty w salonie stylista nada włosom odpowiedni kształt poprzez strzyżenie i układanie niesfornych kosmyków. Potem przystąpi do regeneracji – zabiegi z wykorzystaniem maski regenerującej nawilżą i odżywią przesuszone lub zniszczone włosy. Dzięki temu odzyskają one miękkość, sprężystość i witalność. Sposobem na przemianę mogą być także refleksy, które rozświetlą włosy i optycznie dodają fryzurze objętości.

Latająca Owca
Miejsce z bogatą ofertą z zakresu pielęgnacji ciała, rozrywki i relaksu. Na terenie znajdują się, m.in. grota solna, w której można odbywać zdrowotne seanse oraz minizoo, szczególnie polecane młodszym bywalcom miejsca. Znajduje się tam także strefa fitness dla dbających o kondycję, w salonie urody zaś mnóstwo propozycji zabiegów upiększających. Dlatego Latająca Owca to kompleks, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu z wyłączeniem od 23.03 do 6.04.2015.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dopłata do włosów dłuższych niż do ramion przy opcji 1. włosy do łopatki + 5 zł, włosy długie + 10 zł, przy opcji 2. włosy do łopatki + 10 zł, włosy długie + 20 zł, przy opcji 3. włosy do łopatki + 15 zł, włosy długie + 30 zł. Przy wyborze w opcji 3. farbowanie w cenę wliczone mycie, suszenie. Dopłata do modelowania uzależniona od rodzaju modelowania, długości i gęstości włosów od 10 zł.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 511 204 402 na hasło "GROUPON" z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Latająca Owca

Salony, Fryzjer, Strzyżenie