Święty Marcin 57, Poznań

Depilacja laserowa SHR: 3 zabieg na bikini za 109 zł i więcej opcji w Laser Beauty Clinic

Wybierz opcję
promocja kończy się07:43:02
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi, które mają na celu usunięcie niechcianego owłosienia z okolic bikini

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
basia
3 Oceny1 reviews
marzec 23, 2021
Masaż b.miły ale w pomieszczeniu było zimno - brak ogrzewania
M
MagdalenaTOP REVIEWER
114 Oceny18 reviews
grudzień 26, 2020
Prawdziwy relaks, polecam!
P
Paulina
3 Oceny2 reviews
wrzesień 30, 2020
Bardzo profesjonalnie wykonany masaż, gorąco polecam
J
JustynaTOP REVIEWER
15 Oceny6 reviews
sierpień 28, 2020
Idealne miejsce by zapomnieć o smutkach i się zrelaksować poczuć się jak nowo narodzona , wyjść z uśmiechem na twarzy, pełen profesjonalizm przemiłe Panie :) Gorąco Polecam jeśli chcesz by siły do życia ci wróciły to miejsce jest idealne :) w bardzo dobrej lokalizacji w samym Centrum
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 26, 2020
Super masaż :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Med SHR Epil Motion
  • rok produkcji: 2020
  • rekomenowana liczba zabiegów: 4  po jednym zabiegu widać efekty
  • czas trwania zabiegu: 15 min - 1,5 godz. 
  • oferta dotyczy bikini płytkiego i średniego

Dodatkowe informacje:

* skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie ciemne owłosienie przy jasnej i delikatnej brązowej karnacji * skutecznie usuwa jasne włosy przy ciemnej karnacji * skutecznie usuwa ciemne włosy przy jasnej karnacji * przed zabiegiem przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem

Depilacja wykonywana jest metodą SHR (Super Hair Removal). Energia dostarczana do mieszków włosowych powoduje wytworzenie ciepła i zniszczenie cebulek. Warto dodać, że metoda SHR dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę, co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej. Badania wykazały, że wolniejszy, ale dłuższy proces ogrzewania tkanki jest znacznie bardziej skuteczny w przypadku depilacji niż wysokie i krótkie impulsy energii. Dlatego podczas zabiegu urządzenie emituje impuls wiele razy (w ruchu), przy użyciu niskiej energii. Melanina włosów i komórki macierzyste ogrzewane są powoli (w okolicach mieszków do ok. 45°C-60°C), a dzięki systemowi Peltiera głowica schładza skórę do temperatury -10°C, zmniejszając odczuwany dyskomfort. Należy pamiętać, że na energię lasera reagują włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego w celu uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać min. 3 zabiegi w odstępach około miesiąca. Depilację laserem SHR można wykonać 1 tydzień po opalaniu. Można się też opalać już po tygodniu od zabiegu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dopłaty do szpary międzypośladkowej i głębokiego bikini. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 009 003 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Laser Beauty Clinic

W tym poznańskim salonie skorzystać można z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących. W Laser Beauty Clinic zdecydować się można na zabieg depilacji laserowej czy laserowego zamykania naczynek. Warto dodać, iż na miejscu wykonywane są profesjonalne masaże całego ciała.