Kolacja śródziemnomorska dla dwojga od 99,99 zł w Las Tapas

Wrocław

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -38%
100+ kupionych

Komentarze

fantastyczne jedzenie, mila obsługa,
Remigiusz T. · 20 kwietnia 2014
Dziękuje za miłą obsługę ;)
Marcin T. · 7 kwietnia 2014
Będę polecać to miejsce wszystkim znajomym, sama chętnie tam wrócę.
Małgorzata B. · 29 marca 2014

W skrócie


Zajrzyj do śródziemnomorskiej kuchni, wybierając się na kolację do restauracji Las Tapas. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Kolacja dla 2 osób:
1) 99,99 zł zamiast 162 zł za kolację Zestaw I,
2) 159,99 zł zamiast 238 zł za kolację Zestaw II.

Zestaw I:

  • 2 x tapas,
  • zupa z chorizo z pomidorami i oliwkami
  • Danie główne: filet z kaczki marynowany w imbirze, miodzie i chili na puree z batatów i dodatkiem sałatki z mango, marchwi i orzeszków ziemnych lub mule w białym winie lub sosie pomidorowym z Jamon Serrano,
  • kieliszek wina.

Zestaw II:

  • 2 x tapas,
  • zupa kurkowa,
  • danie główne: stek z polędwicy wołowej w sosie balsamicznym z cebulkami Borettane, suszonymi pomidorami, blanszowanym szpinakiem i serem manchego podany na puree z pasternaku i sałatach lub małże św. Jakuba, krewetki i mule grillowane na sklarowanym maśle z chili i czosnkiem podane w muszli św. Jakuba w sosie krewetkowym z pikantnym pak choi, oliwkami i pomidorkami cherry
  • deser: migdałowa rurka nadziewana pianką limonkową, trufla czekoladowa, kataifi z orzechami nerkowca, owoce i sorbet pomarańczowy,
  • kieliszek wina.

Las Tapas
Kto nie może wybrać się do Madrytu, Walencji lub innego hiszpańskiego miasta, a marzą mu się potrawy pachnące pomidorami, oliwą z oliwek i czosnkiem, to powinien skusić się na wycieczkę do restauracji w centrum miasta. W Las Tapas, lokalu znajdującym się w urokliwym miejscu Wrocławia, można poczuć smaki Hiszpanii, patrząc z góry na tętniące życiem przystanie i spokojnie płynącą Odrę.

Restaurację urządzono w nieco chłodnym, lecz klimatycznym stylu. Akcenty rodem z Półwyspu Iberyjskiego przełamują luksusowe wzornictwo: nad kontuarem wiszą suszone szynki, jedną ze ścian ozdobiono zdjęciami Salvadora Dali, a sufit zapełniono hiszpańskimi banknotami. Największą atrakcją jest tu jednak bar (drugi najdłuższy bar w Europie) z liczącą 20 metrów, poruszającą się taśmą, na której ustawiane są talerzyki z przekąskami. Bezpośrednio za barem pracują kucharze, więc można podpatrzeć, jak warzywa, mięsa i inne składniki zamieniają się w aromatyczne dania.

W niektóre dni tygodnia restauracja wypełnia się nie tylko zapachem dań, ale również tradycyjną hiszpańską muzyką gitarową. Atmosfera sprzyja gawędzeniu z przyjaciółmi i wspólnemu biesiadowaniu.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje napojów, imprez okolicznościowych i firmowych.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Liczba rezerwacji przyjmowanych w danym dniu jest ograniczona. Restauracja może odmówić przyjęcia rezerwacji ze względu na brak wolnych miejsc.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.  713 936 433 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Las Tapas- restauracja


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.