Klinika La Rozzi

ul. Chłodna, nr 22, Warszawa

Makijaż permanentny: brwi (249 zł), kontur ust (299 zł) w Klinice La Rozzi

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio dobrana metoda pozwala na utrzymujące się nawet kilka lat podkreślenie naturalnej urody

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aleksandra
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2022
Polecam serdecznie, gabinet bardzo stylowo urządzony, atmosfera profesjonalna, ale zarazem bardzo ciepła. Linergistka bardzo dokładna i uzdolniona, a do tego doskonale słucha potrzeb klientki, co składa sie na całościowy sukces 🥰 Jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno tam wrócę na inne zabiegi.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2022
Polecam makijaż permanentny brwi u pani Anastazji,. Bardzo staranne wykonanie, udało się osiągnąć efekt, jakiego oczekiwałam. Dziękuję :) Atmosfera w La Rozzi przyjazma i relaksującą.
M
Małgorzata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2022
na Groupon wykupiłam makijaż permanentny brwi - usługa wykonana profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona, postanowiłam więc skorzystać z innych usług, na które zaproponowany został rabat (laminacja rzęs, wodorowe oczyszczanie twarzy, laser/peeling węglowy) - również jestem bardzo zadowolona. Lokal kameralny, panuje w nim przyjemna atmosfera, Panie miłe i profesjonalne, informują o każdym kroku przy wykonywaniu zabiegu. Polecam :)
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 7, 2022
Polecam serdecznie makijaż permanentny u pani Anastazji, świetna robota, jestem bardzo zadowolona z efektu brwi. Świetna obsługa i bardzo miłe panie, napewno wrócę.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 24, 2022
Polecam serdecznie zabieg brwi permanentnych. Przyjazna atmosfera, profesjonalne i bezbolesne wykonanie.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda:
    • Soft powder brows
    • Ombre powder brows
  • korekta w cenie: nie
  • znieczulenie: nie

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 159 886. Usługa makijażu permanentnego nie jest wykonywana na już zrobionych brwiach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Klinika LA ROZZI

Położony przy ulicy Chłodnej w Warszawie salon oferuje swoim klientom szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz fryzjerskich. W Klinice La Rozzi pracuje doświadczony zespół specjalistów wykonujący m.in. zabiegi laserowe, makijaż permanentny, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Dodatkowo zainteresowani mogą zdecydować się na jeden z kilku dostępnych masaży.