Brak nowych powiadomień

ul. Kłońska 3, Poznań

Zabiegi nawilżające i oczyszczające dedykowane mężczyznom od 69,99 zł w La Beauté Clinique

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi nawilżające i oczyszczające oparte są na kosmetykach dostosowanych konkretnie do skóry męskiej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabiegi nawilżające i oczyszczające dedykowane mężczyznom:

  • 69,99 zł zamiast 190 zł za mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny z ampułką na twarz dobraną do potrzeb skóry męskiej oraz manicure biznesowy,
  • 99,99 zł zamiast 290 zł za mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny z ampułką na twarz dobraną do potrzeb skóry męskiej, manicure biznesowy oraz kwas migdałowy na twarz,
  • 129,99 zł zamiast 390 zł za mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny z ampułką na twarz dobraną do potrzeb skóry męskiej, manicure biznesowy, kwas migdałowy na twarz oraz za oczyszczanie manualne twarzy.

Mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny to dwie metody mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka – w pierwszym przypadku za pomocą specjalistycznej głowicy, w drugim z wykorzystaniem ultradźwięków. Oba zabiegi zapewniają oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Peeling chemiczny (kwasem migdałowym): zabieg mobilizuje skórę do odnowy komórkowej i działa również jako ochrona przed starzeniem się skóry, ponieważ kwasy wzmacniają produkcję kolagenu i elastyny.

Dodatkowo do każdego pakietu dołączony jest pełny instruktaż, jak dbać i pielęgnować cerę.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 882 464 lub 61 651 00 07. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

La Beauté Clinique

Poprawianie urody i leczenie możliwe jest bez interwencji chirurga plastycznego – takie motto przyświeca sieci renomowanych gabinetów La Beauté Clinique, obecnych w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Ideę tę wciela w życie kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do ich dyspozycji pozostają nowoczesne urządzenia oraz najnowsze technologie wykorzystywane w medycynie estetycznej.