Brak nowych powiadomień

Klinika Urody La Belle

Bydgoszcz

Depilacja systemem EpilFree wybranych partii ciała od 119 zł w Klinice Urody La Belle w Bydgoszczy

Do -63%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych składników dla każdego rodzaju skóry i różnych typów włosków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Pozbądź się niechcianego owłosienia i ciesz się aksamitnie gładką fakturą skóry dzięki rewolucyjnej metodzie depilacji w w Klinice Urody La Belle w Bydgoszczy.

Oferta
Depilacja systemem EpilFree wybranych partii ciała w 1 z 4 opcji:

1) 119 zł zamiast 270 zł za 3 zabiegi na małe partie ciała,
2) 179 zł zamiast 450 zł za 3 zabiegi na średnie partie ciała,
3) 219 zł zamiast 540 zł za 6 zabiegów na małe partie ciała,
4) 329 zł zamiast 900 zł za 6 zabiegów na średnie partie ciała.

Małe partie ciała do wyboru: łuki brwiowy, górna warga, broda, poliki, szyja/kark, pachy, linia podbrzusza, bikini, przedramiona.
Średnie partie ciała do wyboru: pośladki, całe ręce, plecy, brzuch, klatka piersiowa, łydki, uda.

Opracowany przez przez światowej sławy naukowca z dziedziny kosmetologii dr. Joel Konis system EpilFree to linia 3 kosmetyków opartych na kompleksie aktywnych składników roślinnych. W odróżnieniu od depilacji laserowej, EpilFree można stosować do każdego rodzaju włosów, skóry oraz partii ciała. Nie ma także ograniczeń wiekowych - zabieg może być przeprowadzony nawet u nastolatków. W przeciwieństwie do wielu innych metod depilacji nie wyklucza go wcześniejsze opalanie, a po jego wykonaniu nie występują uciążliwe skutki uboczne w postaci zaczerwienienia skóry czy bąbli. Zabieg zaczyna się od zaaplikowania aktywatora, który rozszerza mieszki włosowe 4-krotnie, a następnie tonera, którego składniki doprowadzają do zmniejszenia podziału komórek. Tym samym dochodzi do osłabienia i redukcji niechcianego owłosienia aż do 80%.

Klinika Urody La Belle
Poszukiwanie piękna jako źródła przyjemności, odprężenia i harmonii to motto, które przyświeca funkcjonującej od 2011 r. klinice. La Belle korzysta z profesjonalnych kosmetyków znanych marek, jak chociażby OPI, Azzalure, BTL czy Secret Lashes. Pod okiem doświadczonych lekarzy i kosmetologów można skorzystać z zabiegów kosmetologicznych i tych z zakresu dermatologii estetycznej, konsultacji dietetycznych czy też po zasięgnięciu opinii specjalisty nabyć na miejscu kosmetyki. Wszystko to w przestronnych i jasnych wnętrzach nowej i większej siedziby La Belle.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 52 373 65 30 lub 516 005 999 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Urody La Belle