Klinika Twojego Piękna

al. Armii Krajowej 6c lok. 1, Wrocław

Sauna z ozonem i rytuał Kerastase na włosy za 150 zł w Klinice Twojego Piękna (zamiast 350 zł)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczne zabiegi, które mają na celu poprawę kondycji włosów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdej
  • oferta obejmuje: saunę nawilżającą z ozonem plus rytuał Kerastase w skład którego wchodzi: 2 x mycie kąpielą Kerastase + ampułka (dobrana indywidualnie do problematyki i rodzaju włosów) + maska + parownica domykająca łuskę włosa po zabiegu.
  • zabieg wykonywany przez stażystkę drugiego roku praktyki fryzjerskiej

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 722 030 325. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klinika Twojego Piękna

Wrocławski salon odnowy biologicznej znajduje się w centrum miasta i oferuje usługi branży kosmetologicznej, jak i fryzjerskiej. Można tu skorzystać z zabiegów przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków. Specjaliści salonu stale dbają o swoje kwalifikacje, dlatego uczestniczą w szkoleniach i kursach podnoszących jakość świadczonych usług. Warto dodać, że Salon uznany został za najlepszy salon w woj. dolnośląskim w 2018 i 2019 roku. Klinika Twojego Piękna posiada bezpłatny parking do dyspozycji gości, a klientki mogą liczyć na słodki poczęstunek i aromatyczną herbatę, które pozwolą się zrelaksować podczas wybranego zabiegu. W ofercie są również zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.