zamknij
Dzień Matki

Klinika Twojego Piękna

al. Armii Krajowej 6c lok. 1, Wrocław

Zabieg L'Oréal Pro Fiber, strzyżenie i modelowanie za 129,99 zł zamiast 245 zł  w Klinice Twojego Piękna (do -47%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie zabieg L’Oréal Pro Fiber, strzyżenie i modelowanie

O tej ofercie

Oferta

  • 129,99 zł zamiast 245 zł za zabieg L’Oréal Pro Fiber, strzyżenie i modelowanie,

L’Oréal Pro Fiber to zabieg pielęgnacyjno-regenerujący na włosy. Po jego wykonaniu składniki aktywne nie wypłukują się zaraz po pierwszym myciu. Przy stosowaniu odpowiednich produktów do pielęgnacji utrzymują się one do 6 tygodni.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ze względu na urlop salon nieczynny: 06.08-17.08.2020r. oraz 27.08-13.09.2020r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy farbowaniu, zabiegu L'Oréal Pro Fiber oraz keratynowym prostowaniu włosów w przypadku włosów za ramiona bądź bardzo gęstych konieczna dopłata na miejscu ustalana indywidualnie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 722 030 325 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Twojego Piękna

Wrocławski salon odnowy biologicznej znajduje się w centrum miasta i oferuje usługi branży kosmetologicznej, jak i fryzjerskiej. Można tu skorzystać z zabiegów przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków. Specjaliści salonu stale dbają o swoje kwalifikacje, dlatego uczestniczą w szkoleniach i kursach podnoszących jakość świadczonych usług. Warto dodać, że Salon uznany został za najlepszy salon w woj. dolnośląskim w 2018 i 2019 roku. Klinika Twojego Piękna posiada bezpłatny parking do dyspozycji gości, a klientki mogą liczyć na słodki poczęstunek i aromatyczną herbatę, które pozwolą się zrelaksować podczas wybranego zabiegu. W ofercie są również zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.