Klinika Laserowej Depilacji Poznań

ul. Kochanowskiego 14a, Poznań

Depilacja laserem Light Sheer Desire z 2021 roku wybranych partii ciała od 9 zł w Klinice Laserowej Depilacji Poznań

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer Desire
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 4-6
  • zalecany odstęp między zabiegami: 3-8 tyg.
  • czas trwania zabiegu: 10-45 minut (w zależności od partii ciała)
  • partie ciała do wyboru (w opcjach dot. 10, 20 i 30 zabiegów): wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, sutki, przedramiona, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, włosy między brwiami, kolana, stopy, uszy
  • oferta nie obejmuje bikini głębokiego, pleców, łydek oraz ud
  • możliwość wyboru kilku partii

Light Sheer Desire z 2021 roku to nowoczesny, szybki i skuteczny laser przeznaczony do trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Przeprowadzane z jego pomocą zabiegi są komfortowe dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia. Dzięki nowoczesnej technologii depilacja jest skuteczna zarówno w przypadku włosów jasnych, jak i ciemnych.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 255 747. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.

Klinika Laserowej Depilacji Poznań

Zlokalizowana w Poznaniu klinika kosmetologiczna istnieje od 2010 roku starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Tutejszą specjalnością są zabiegi laserowe, dzięki którym można pozbyć się zbędnego owłosienia na ciele. Depilacja przeprowadza jest z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu (laser diodowy Light Sheer Desire z 2021 roku), który cechuje się zarówno dużą skutecznością, jak i komfortem klientów podczas zabiegu.