zamknij
Multikino

Klimek COSMO Photography

Partyzantów 14, Gdańsk

Sesja fotograficzna: portretowa (od 119,99 zł) lub kobieca (od 249,99 zł) z Klimek COSMO Photography w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne studyjne sesje fotograficzne to sposób by rozszerzyć swoje portfolio, odzwierciedlić swe wnętrze, pokazać walory urody

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Adam
2 Oceny2 reviews
październik 8, 2021
Jestem naprawde pod wrażeniem efektów pracy z Oscarem oraz rezultatów Naszej sesji. Potrafi zwracać uwage na szczegóły które póżniej przynoszą naprawde profesjonalne wyniki.Dodatkowo wszystko odbyło się w bardzo przyjacielskiej atmosferze i komunikacja po sesji była bardzo dobra Serdecznie rekomenduje i polecam każdemu kto szuka profesjonalnych zdjęć!!
replied
View Comment +
M
Mateusz
1 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Polecam niesamowicie, fotograf top!
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja studiu
  • liczba zdjęć: 5-15
  • wyretuszowane zdjęcia dostępne dla klienta w formacie jpg
  • czas trwania sesji: 30-90 min
  • przygotowanie do sesji: opcjonalny, profesjonalny makijaż w sesji kobiecej

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 069 294. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klimek COSMO Photography

Zlokalizowane w Gdańsku studio fotografii stara się w swoich pracach pokazać, że „każdy ma wyjątkowe piękno”. Klimek COSMO Photography specjalizuje się w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych, zarówno studyjnych, jak i plenerowych. W ofercie są sesje biznesowe, kobiece, wizerunkowe, fitness, portrety, eventy, fashion, glamour, a także fotografia produktowa. Zdjęcia mogą być poprzedzone konsultacją stylizacji i wykonaniem wizażu lub wykonane naturalnie, w zależności od preferencji klienta.