Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii

Uczniowska 1, Wrocław

19,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na makijaż permanentny brwi w studiu Klaudii Musiałowskiej

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 08:26:14
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny pozwala nadać brwiom kontur dopasowany do kształtu twarzy i cieszyć się trwałym podkreśleniem urody

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje bon zniżkowy, a nie pełną usługę makijażu permanentnego; na miejscu należy dopłacić 700 zł do pełnej wartości zabiegu
  • metoda: ombre lub pudrowa
  • znieczulenie: w cenie
  • korektę należy wykonać po upływie 5 tygodni od zabiegu

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 615 838. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii

Zlokalizowany we Wrocławiu salon to miejsce, gdzie za pomocą profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów można zadbać o swoją urodę. Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, stylizacji paznokci oraz makijażach, zarówno okolicznościowych, wieczorowych, ślubnych, jak i permanentnych. W ofercie dostępne są również zabiegi na twarz i ciało (np. mezoterapia mikroigłowa, peeling chemiczny, lipoliza iniekcyjna).