Brak nowych powiadomień

Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii

al. Armii Krajowej 14 A /1 i 3, Wrocław

19,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na makijaż permanentny brwi w salonie Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Makijaż permanentny pozwala nadać brwiom kontur dopasowany do kształtu twarzy i cieszyć się trwałym podkreśleniem urody

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 12, 2021
Zdecydowanie polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje bon zniżkowy, a nie pełną usługę makijażu permanentnego; na miejscu należy dopłacić 700 zł do pełnej wartości zabiegu
  • metoda: ombre lub pudrowa
  • znieczulenie: w cenie
  • korektę należy wykonać po upływie 5 tygodni od zabiegu

Warto wiedzieć

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 615 838. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii

Zlokalizowany we Wrocławiu salon to miejsce, gdzie za pomocą profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów można zadbać o swoją urodę. Klaudia Musiałowska Studio Kosmetologii specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, stylizacji paznokci oraz makijażach, zarówno okolicznościowych, wieczorowych, ślubnych, jak i permanentnych. W ofercie dostępne są również zabiegi na twarz i ciało (np. mezoterapia mikroigłowa, peeling chemiczny, lipoliza iniekcyjna).