Kościuszki 57, Poznań

Manicure hybrydowy z późniejszym zdjęciem od 39,99 zł w Kaliope przy Starym Browarze

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kolor bez odpryskiwania lakieru utrzymujący się na paznokciach do 3 tygodni

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Z dzisiejszym grouponem nie musisz kiwnąć palcem, by zapewnić dłoniom właściwą prezencję – wystarczy, że wybierzesz się do salonu Kaliope.

Oferta
Manicure hybrydowy (1 kolor) z późniejszym zdjęciem w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 80 zł za 1 zabieg,
2) 119,99 zł zamiast 240 zł za 3 zabiegi,
3) 189,99 zł zamiast 400 zł za 5 zabiegów.

Podczas wizyty na płytkę nakładany jest specjalny żelolakier, utwardzany światłem emitowanym przez lampę UV. Dzięki właściwościom hybrydowej stylizacji można zapomnieć o szpecących smugach i odpryskach, a wybrany kolor zachowuje głębię i połysk przez nawet trzy tygodnie.

Salon Kaliope
Wizyta w salonie może zaowocować nowym uczesaniem, oczyszczeniem i odmłodzeniem skóry, nienagannym wyglądem paznokci czy podkreśleniem atutów urody za sprawą makijażu. Szeroki wybór zabiegów to nie jedyna zaleta odwiedzin Kaliope. Najwyższą jakość usług gwarantuje 20-letnie doświadczenie fryzjerów oraz kosmetyki znanych firm: Collin, dr Renaud, L’oreal czy Wella. Podczas gdy rodzice zapewnią sobie chwile relaksu i błogiego odprężenia, maluchy będą oglądać ulubione bajki w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku i pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo niespodzianka dla osób, które polubią profil na Facebooku.
Konieczna rezerwacja tel. 618 121 670 z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kaliope