Brak nowych powiadomień

Kala Fitness

Karnet open na siłownię od 79,99 zł w Kala Fitness (do -56%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness: wbudowane dotykowe panele LCD, radio, telewizja
  • Wejście na crossfit w cenie karnetu

O tej ofercieGdy usilne starania o pokojowe załatwienie problemu z niechcianymi kilogramami kończą się fiaskiem, należy zastosować rozwiązania siłowe - udźwignij ciężar tego konfliktu, zaprowadzając rządy silnej ręki i z dzisiejszym grouponem wybierz się do Kala Fitness.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 150 zł za miesięczny karnet,
2) 149,99 zł zamiast 300 zł za 2-miesięczny karnet,
3) 199,99 zł zamiast 450 zł za 3-miesięczny karnet.

Dodatkowe informacje:

  • ograniczenia czasowe dotyczące dni i godz. wejścia: brak (karnet open)
  • w ramach oferty: dostępne są wszystkie urządzenia i zajęcia

Kala Fitness
Wyjątkowo przestrzenny klub jest miejscem, gdzie każdy może zadbać o swoją sylwetkę – a wszystko pod czujnym okiem trenera, a nie w ogniu badawczych spojrzeń niepożądanych obserwatorów. W walce o właściwą wagę może pomóc nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness - do dyspozycji są bieżnie, poziome i pionowe rowery, a także eliptyczny crosstrainer.

Urządzenia umożliwiają różnorodne formy treningu o odpowiedniej intensywności, ułatwiające dbanie o kondycję i pozbycie się zbędnych kalorii, a także poprawiające sprawność.

Wszystko to w komfortowych warunkach – każde z urządzeń wyposażone jest w dotykowy panel LCD, telewizyjny ekran oraz radio, dzięki którym czas spędzony na ćwiczeniach upływa rytmicznie.

siłownia, Siłownia

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Karnety open obowiązują również na salę crossfit. Rabaty 10% na trening personalny. Groupon należy wymienić na karnet. Godziny otwarcia: pon.-pt. 7-23, sob. 9-18, niedz. 10-15.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 141 914.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

Kala Fitness

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.