Kala Fitness

Karnet open na siłownię od 79,99 zł w Kala Fitness (do -56%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -56%
340+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie
Gdy usilne starania o pokojowe załatwienie problemu z niechcianymi kilogramami kończą się fiaskiem, należy zastosować rozwiązania siłowe - udźwignij ciężar tego konfliktu, zaprowadzając rządy silnej ręki i z dzisiejszym grouponem wybierz się do Kala Fitness.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 150 zł za miesięczny karnet,
2) 149,99 zł zamiast 300 zł za 2-miesięczny karnet,
3) 199,99 zł zamiast 450 zł za 3-miesięczny karnet.

Kala Fitness
Wyjątkowo przestrzenny klub jest miejscem, gdzie każdy może zadbać o swoją sylwetkę – a wszystko pod czujnym okiem trenera, a nie w ogniu badawczych spojrzeń niepożądanych obserwatorów. W walce o właściwą wagę może pomóc nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness - do dyspozycji są bieżnie, poziome i pionowe rowery, a także eliptyczny crosstrainer.

Urządzenia umożliwiają różnorodne formy treningu o odpowiedniej intensywności, ułatwiające dbanie o kondycję i pozbycie się zbędnych kalorii, a także poprawiające sprawność.

Wszystko to w komfortowych warunkach – każde z urządzeń wyposażone jest w dotykowy panel LCD, telewizyjny ekran oraz radio, dzięki którym czas spędzony na ćwiczeniach upływa rytmicznie.

siłownia, Siłownia

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Karnety open obowiązują również na salę crossfit. Rabaty 10% na trening personalny. Groupon należy wymienić na karnet. Godziny otwarcia: pon.-pt. 7-23, sob. 9-18, niedz. 10-15.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 141 914.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kala Fitness


Kala Fitness

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.