zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem DLAMAMY. Dziś koniec.

Patriotów 154, Warszawa

Karnet open na siłownię od 79,99 zł w Kala Fitness (do -56%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

  • Nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness: wbudowane dotykowe panele LCD, radio, telewizja
  • Wejście na crossfit w cenie karnetu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercieGdy usilne starania o pokojowe załatwienie problemu z niechcianymi kilogramami kończą się fiaskiem, należy zastosować rozwiązania siłowe - udźwignij ciężar tego konfliktu, zaprowadzając rządy silnej ręki i z dzisiejszym grouponem wybierz się do Kala Fitness.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 150 zł za miesięczny karnet,
2) 149,99 zł zamiast 300 zł za 2-miesięczny karnet,
3) 199,99 zł zamiast 450 zł za 3-miesięczny karnet.

Dodatkowe informacje:

  • ograniczenia czasowe dotyczące dni i godz. wejścia: brak (karnet open)
  • w ramach oferty: dostępne są wszystkie urządzenia i zajęcia

Kala Fitness
Wyjątkowo przestrzenny klub jest miejscem, gdzie każdy może zadbać o swoją sylwetkę – a wszystko pod czujnym okiem trenera, a nie w ogniu badawczych spojrzeń niepożądanych obserwatorów. W walce o właściwą wagę może pomóc nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness - do dyspozycji są bieżnie, poziome i pionowe rowery, a także eliptyczny crosstrainer.

Urządzenia umożliwiają różnorodne formy treningu o odpowiedniej intensywności, ułatwiające dbanie o kondycję i pozbycie się zbędnych kalorii, a także poprawiające sprawność.

Wszystko to w komfortowych warunkach – każde z urządzeń wyposażone jest w dotykowy panel LCD, telewizyjny ekran oraz radio, dzięki którym czas spędzony na ćwiczeniach upływa rytmicznie.

siłownia, Siłownia

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Karnety open obowiązują również na salę crossfit. Rabaty 10% na trening personalny. Groupon należy wymienić na karnet. Godziny otwarcia: pon.-pt. 7-23, sob. 9-18, niedz. 10-15.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 141 914.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kala Fitness