Szkoła Paralotniowa Falco

Brukowa 18, Łódź

Instruktaż i lot szkolno-zapoznawczy paralotnią dla 1 osoby za 249 zł w Szkole Paralotniowej Falco

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków, a także poczucia odrobiny adrenaliny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 5-20 minut (zależnie od warunków atmosferycznych)
  • doświadczenie pilota: 3 lata
  • przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka, poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Z oferty mogą skorzystać osoby powyżej 18. roku życia, a osoby od 15. roku życia w towarzystwie rodziców lub za ich pisemną zgodą. Zakres wagowy pasażera to 50-90 kg.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Firma kontaktuje się z uczestnikami lotów telefonicznie w celu zorganizowania terminu lotu. Warunki atmosferyczne decydują o tym, czy loty się odbywają danego dnia czy też są odwołane. Rezerwacja tylko i wyłącznie wstępna. Na miejscu możliwość zakupienia dodatkowych atrakcji - film video lub/i akrobacje podczas lotu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 050 215 z podaniem wagi, wzrostu, preferowanego terminu lotu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Paralotniowa Falco

Szkoła Falco działa na polskim rynku od 1999 roku. Dzięki profesjonalnym instruktorom istnieje możliwość odbycia nie tylko lotu paralotnią, ale i nabycia uprawnienia do samodzielnych lotów. Szkoła Falco bierze także udział w organizowaniu różnego rodzaju ogólnodostępnych imprez rekreacyjnych, pokazów paralotniowych czy też spotkań i zawodów sportowych związanych z prowadzoną działalnością.