zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Just Salon Warsaw

Jurajska 4/U1, Warszawa

Do 0% zniżki na usługi fryzjerskie w Just Salon Warsaw

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by odświeżyć wizerunek, zadbać o kondycję włosów lub zdecydować się na radykalną metamorfozę dzięki strzyżeniu i koloryzacji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 31, 2022
Pan Mehmet jest mistrzem cięcia, jestem zachwycona strzyżeniem jakie wykonał. Mam bardzo dużo włosów, poradził sobie z nimi świetnie. Bardzo długo szukałam fryzjera, z którego będę zadowolona. Ale tutaj wrócę na pewno. Pani z recepcji przemiła, obsługa na najwyższym poziomie.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie koloryzacja:
    • ombre – polega na rozjaśnieniu jedynie końców włosów, przy jednoczesnym zachowaniu ciemniejszego odrostu (efekt dużej różnicy w odcieniach)
    • sombre – delikatniejsze farbowanie, daje efekt naturalnych refleksów na włosach
    • airTouch – rozjaśnienie włosów z zachowaniem naturalnej podstawy bez konieczności jej farbowania ani tonowania, przejścia pomiędzy naturalnym odcieniem i rozjaśnionymi pasmami są łagodne i niemal niewidoczne
  • strzyżenie i pielęgnacja, w tym nałożenie odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego, dobranego przez fryzjerkę do rodzaju włosów

  • oferta dotyczy każdej długości włosów

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 222 586. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Just Salon Warsaw

Zlokalizowany na warszawskim Ursynowie salon to miejsce, które stara się kreować trendy, a nie za nimi podążać. Tutejszą specjalnością są usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu oraz stylizacji paznokci dłoni i stóp. Pracujący na miejscu doświadczeni specjaliści dbają o wysoką jakość oraz indywidualne podejście, dzięki czemu nie tylko panie, ale i panowie mogą liczyć na odpowiednią realizację usług.